Bugun...
ÜNLÜLERİN HAMİLELİK DÖNEMLERİ NASIL GEÇTİ?
Tarih: 19-08-2016 12:22:00 Güncelleme: 19-08-2016 12:22:00 + -


facebook-paylas

Hamilelik dönemi kadınların hayatlarında yaşadığı en önemli ve en zorlu dönemler arasında yer alıyor. Hamilelik dönemi boyunca zor bir süreç yaşayan kadınlar doğum sonrasında da aynı zorluktaki bir süreçten geçmek durumunda kalıyorlar.

Meryem Uzerli & Ayşe Arman

Hamilelik sebebiyle alınan kiloların geri verilmesinde yaşanan zorluklar ve yeni hayata gelen bebeğin bakımında ortaya çıkan zorluklar aynı hamilelik dönemindeki zorlukları kadınlara tekrar yaşatıyor. Kilo vermek isteyen ve bebeğini en iyi şekilde yetiştirmek isteyen kadınlar arasında tabii ki ünlü isimler de yer alıyor. Ünlülerin merak ettiğiniz hamilelik dönemi ve sonrasındaki küçük sırlarını sizlerle bu yazımızda paylaşıyoruz.


Zeynep Demirel

Ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi olan Zeynep Demirel hamileliğini son derece fit bir stil ile tamamlayan ünlüler arasında yer alıyor. Kilosunu sadece göbek bölgesinde toplayan Demirel, kalça bölgesinden de ufak bir kilo alarak kısa sürede aldığı tüm kiloları geri vermeyi başarmıştı. Zeynep Demirel hamileliğinin 8. ayında siyah jarse ve dar bir elbise giyerek hamileliğin kendisini çok fazla etkilemediğini bizlere göstermişti.


Ebru Şallı

Pilates ile ilgilendiği için son derece fit bir duruşa sahip olan Ebru Şallı, kilo almadan hamile olan ünlüler arasında yer alıyor. Ebru Şallı, bu başarısını hamilelik döneminde de pilates yapmaya devam etmesine borçlu olduğunu söylüyor. Kendisi ile yapılan röportajda bebeğinin ve kendisinin spor sayesinde daha sağlıklı olduğunu belirtmişti. Ebru Şallı hamilelikte yoga konusunda da kendinden ödün vermeyenlerden.


Çağla Şikel

Oyuncu, manken ve sunucu olarak tanıdığımız Çağla Şikel, iki ayrı doğum yapan ünlüler arasında yer alıyor. İki ayrı doğum geçirmesine rağmen hala fit bir görünüme sahip olan Çağla Şikel, bu başarısının sırrını yüzmeye borçlu. Hamileliği yaz aylarına denk gelen Şikel, sık sık yüzerek formunu koruduğunu söylüyor.


Meryem Uzerli


Ünlü oyunculardan olan Meryem Uzerli, hamilelik dönemi boyunca kameraların karşısına sık sık çıkan ve kameralardan kaçmayan ünlüler arasında bulunuyor. Hamileyken defalarca kameralar karşısına geçerek poz veren Meryem Uzerli, çoğu kadının imrendiği bir hamilelik dönemi geçirmişti. Uzerli, hamilelik döneminde beslenme alışkanlıklarını düzenlediğini ve dikkatli davrandığını bu sebeple fit kalmayı başardığını söylemişti.
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com