Bugun...
MURAT YILDIRIM VE İMANE ELBANİ ÇİFTİ NİŞANLANDI!
Tarih: 04-12-2016 17:07:00 Güncelleme: 04-12-2016 17:07:00 + -


facebook-paylas

Murat Yıldırım ile Faslı güzel Imane Elbani'nin ilişkisi Türkiye'den sonra Ortadoğu'da da merak konusu oldu.

ADANA'DA SÖZLENMİŞLERDİ...

Londra'da tanışan Yıldırım ile Elbani, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini resmiyete dökmeye karar vermiş; çift, iki hafta önce Yıldırım'ın memleketi Adana'da sözlenmişti. Ancak sözlendikleri gece, Elbani'nin ailesi yanlarında yoktu. Çift, geçtiğimiz günlerde ise iki tarafın ailelerinin katıldığı, Four Seasons Hotel'de düzenlenen bir törenle nişanlandı. Murat Yıldırım'ın anne ve babası, Imane Elbani'nin ise anne-babası ve kız kardeşinin hazır bulunduğu törende önce Yıldırım, ellerinde çiçeklerle otele girdi.

Tüm aile birlikte yemek yedikten sonra Yıldırım Ailesi, Allah'ın emriyle Elbani'yi ailesinden istedi. Törenden sonra Elbani, örf ve adetlere uygun olarak kahve yapıp elleriyle Yıldırım'a servis etti. Bu anlarda çiftin ailelerinin birbirlerine olan yakınlığı gözden kaçmadı. Kısa bir sohbetin ardından Yıldırım, müstakbel eşine yüzük taktı.Daha sonra tüm aile, otelin Boğaz'ı gören kısmına geçip poz verdi. Çiftin bu romantik anlarına Ortadoğu'da çıkan Nawa3em dergisi de tanıklık etti. Murat Yıldırım'ın, Imane Elbani'nin ailesiyle olan samimiyeti dikkatlerden kaçmadı. Hatta ara sıra kayınvalidesiyle yan yana gelip sohbet etti.

Elbani de, Yıldırım'ın annesi Hayat Yıldırım ile ne kadar iyi anlaştıklarını gözler önüne serdi. Elbani, sürekli kayınvalidesine sarılıp öptü. Faslı güzel, Instagram hesabında da Hayat Yıldırım'ı öptüğü bir fotoğrafı paylaşıp 'Senin gibi bir anne kazandığım için çok mutluyum' yazdı.
Editör: 70

Etiketler :

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com