Bugun...
ERHAN ÇELİK, "ÜÇÜNCÜ ŞAHIS YÜZÜNDEN Mİ BİTTİ" SORUSUNA...
Tarih: 06-12-2016 15:37:00 Güncelleme: 06-12-2016 15:37:00 + -


facebook-paylas

Şarkıcı Gülben Ergen'le tek celsede boşanan Erhan Çelik, gazetecilerin "Üçüncü şahıs yüzünden mi bitti?" sorusuna imalı bir cevap verdi. iki yıl önce nikâh masasına oturduğu eşi Gülben Ergen’den boşanan spiker Erhan Çelik, dün Ortaköy Feriye Lokantası’nda görüntülendi. Huzurevinde kalan TRT eski spikeri Mesut Mertcan’la ana haber bültenini sunduktan sonra Mertcan onuruna verilen yemeğe katılan Çelik, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“MAGAZİNLE İŞİM YOK”

Eşi Gülben Ergen ile ayrılık sürecine dair sorular yöneltilen Çelik, “Yaptığınız işe saygı duyuyorum. Basın emekçilerisiniz ama bugüne kadar magazinle ilgili hiçbir şey konuşmadım” dedi.

“HER ŞEY AYNI KAPSAMDA”

Sosyal medya hesabında altında “Alın yazımı değiştiriyorum” yazılı manidar paylaşımına yönelik soruları da yanıtlayan Çelik, “Bütün bunların hepsi aynı kapsamda. Benim şu an bahsettiğiniz olaylarla alakam yok” diye konuştu.

İHANETİ İMA ETTİ

Uzun süre magazin figürü olmasına rağmen soruların hepsini “Magazinle anılmak istemiyorum”diyerek karşılıksız bırakan Çelik, “İhanet haberleri çıktı. Biz iki tarafa da böyle bir şey konduramadık. Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?'' sorusuna ise kayıtsız kalmadı.

Çelik, “Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor'' diyerek akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Spiker, yeniden barışmanın olmayacağını da sözlerine ekledi.
Editör: 71

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com