Bugun...
GÖKÇE BAHADIR: ÇEKMEYİN
Tarih: 03-12-2016 13:43:00 Güncelleme: 03-12-2016 13:43:00 + -


facebook-paylas

Karaköy'de bir açılışa katılan Gökçe Bahadır, yeni sevgilisi Efe Duru'nun kameraları sevmediğini söyleyerek, görüntü alan gazetecileri engellemeye çalıştı.geçtiğimiz günlerde sevgilisi Efe Duru ile ilk kez görüntülenen oyuncu Gökçe Bahadır, Karaköy’ün yeni mekanı Drone’un açılışına katıldı. Oldukça mutlu görünen Bahadır, görüntü almak isteyen gazetecilere sevgilisinin görüntülenmeyi sevmediğini belirtti.

İsmini ‘çalışkan erkek arı’ardan alan İstanbul’un yeni mekanı Drone, kapılarını açtı. Cemiyet hayatının ve magazin gündeminin tanınmış isimleri açılışa katıldı. Yeni mekan Lal Denizli, Gökçe Bahadır, Efe Duru, Ümit Karan, Saba Tümer, Tümer Metin, Derya-Bekir Aksoy gibi isimlerin katılımıyla önceki akşam Karaköy’de açıldı.

“ÇEKMEYİN!”

Açılışa yeni sevgilisi Efe Duru ile katılan oyuncu Gökçe Bahadır’ın oldukça keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Mekan içine girerken patlayan flaşlardan rahatsız olan Efe Duru için hemen korumaya geçen Bahadır; “Çekmeyin, Efe böyle şeyleri pek sevmiyor” diyerek sevgilisinin yanına gitti.Çıkışta aşk hayatı ile ilgili sorularına kaçamak cevaplar veren Bahadır, “Arkadaşlar şu an daha çok yeniyiz. Her şey çok güzel gidiyor, daha fazla konuşmak istemiyorum. Teşekkür ederim” dedi.İş hayatında da sürprizlerin olacağının sinyalini veren güzel oyuncu, "Görüştüğümüz bir kaç proje var, her şey kesinleşince haberiniz olur” diyerek kendisini bekleyen araca bindi.
Editör: 71

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com