Bugun...
ŞARKICI NEVİN ŞİMŞEK FIRSATTAN İSTİFADE İYİ PR YAPTI!
Tarih: 12-10-2017 12:37:00 Güncelleme: 12-10-2017 18:01:00 + -


facebook-paylas

Mehmet Ali Erbil'den hamile kaldıktan sonra çocuğunu aldırdığını açıklayan şarkıcı Nevin Şimşek, geçtiğimiz günlerde sunuculuk yaptığı yarışmada rahatsızlanan 60 yaşındaki şovmen hakkında, 'Beni defalarca aldattı. Ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak' dedi. Sert açıklamalarıyla gündeme gelen Nevin Şimşek kimdir?

Şarkıcı Nevin Şimşek?den Mehmet Ali Erbil?e: Yataklardan çıkamayacak!
Geçtiğimiz gün Miss Fashion TV 2017’yi sunarken tansiyonu yükselen Mehmet Ali Erbil, ‘Ayakta zor duruyorum’ diyerek geceden ayrılmıştı. Şarkıcı Nevin Şimşek, çok sert sözlerle Erbil’i hedef aldı…

“ALLAH KORUSUN HAMİLE KALIR FALAN”

Sağlık durumuyla ilgili bir televizyon programına katılan 60 yaşındaki ünlü isim, “Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine. Geçen hafta tetikledi 3-4 gün evden çıkamadım” derken, “Yarışmada birinci olan kızı, tebrik bile edemedim. Allah korusun hamile kalır falan” sözleriyle şarkıcı Nevin’e göndermede bulundu.

nevin-ic

“YATAKLARDAN ÇIKAMAYACAK”

Kısa süre önce Mehmet Ali Erbil’den hamile kaldığını ve şovmenin zoruyla hamileliğini sonlandırdığını iddia eden Nevin Şimşek, şovmenin isim vermeden kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi. Nevin’in açıklamaları şöyle:

“Allah büyüktür, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Mehmet Ali Erbil ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak hastalıklardan ötürü. Allah ıslah etsin. Bebeğimi aldırdığım için çok pişmanım. Bu vicdan azabını hayatımda boyunca çekeceğim. İkinci el araba mevzusunu defalarca açıkladım, bu adam 3 aylık ilişki süresince bana bir iğne bile almadı. Hamilelikte benimle ilgilenmedi kızlarla defalarca aldattı. Başka kızla ‘sevgili’ diye haberleri çıktı. Ben de onun üzerine ikinci el araba istedim bunun bebeğimle en ufak alakası yoktur. Benim hakkımda bilip bilmeden konuşulsun istemiyorum yaramı deşmesinler artık yeter.”

NEVİN ŞİMŞEK KİMDİR?

Kiralık Aşk dizisinde yaptığı şarkıyla çıkış yakalayan Nevin Şimşek magazin gündemine Mehmet Ali Erbil’in sevgilisi olarak düştü. Herkesin konuştuğu isim olan Nevin, henüz 23 yaşında. İstanbul doğumlu olan genç şarkıcı Çarkıfelek yarışmasına katılmıştı. İnstagram’dan sık sık fotoğraflar paylaşan Nevin Şimşek herkesin ilgi odağı durumunda.
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

24 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com