Bugun...
SEZERCİK'İN ESKİ EŞLERİNİN HAKARET DAVASINDA SÜRPRİZ GELİŞME!
Tarih: 11-02-2018 16:14:00 Güncelleme: 01-01-1970 02:00:00 + -


facebook-paylas

Sezer İnanoğlu, 70'li yıllarda Türk sinemasının çocuk yıldızıydı. Yapımcı babası Berker İnanoğlu'nun pek çok filminde başrol oynadı.

Sezercik?in eski eşleri uzlaştı!

Yeşilçam'ın Sezercik'i, iş adamı Sezer İnanoğlu 6 yıllık eşi, kızı Arzum Ayşe'nin annesi Mehtap Meral'den 29 Eylül 2013'te boşandı. Ardından 30 Temmuz 2015'te spritüel yaşam terapisti Zeynep Yılmaz ile nikâh masasına oturmuştu. Çift, geçtiğimiz yıl Beykoz Aile Hâkimliği'ne boşanma talebiyle başvurmuş ve ikili boşanmıştı. Bu süreçte Sezer İnanoğlu'nun ilk eşi Mehtap Meral ile Zeynep Yılmaz arasında sosyal medyada gerilim yaşanmıştı. İddiaya göre Mehtap Meral, Zeynep Yılmaz'a yönelik sosyal medya üzerinden 
"küçük beyinli" diyerek hakaret etmişti.


EDİMSİZ UZLAŞMA

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Zeynep Yılmaz, eski eşi Sezer İnanoğlu'nun kendisinden bir önceki eşi Mehtap Meral'in ihbar ederek, cezalandırılmasını istemişti. Savcılık tarafından başlatılan soruşturma Uzlaştırma Büroya gönderildi. İkili arasındaki hakaret dosyasına uzlaşmacı atandı. Mehtap Meral, Zeynep Yılmaz'la uzlaşma teklifini kabul etti. Zeynep Yılmaz, edimsiz olarak Mehtap Meral'i affetti. Dosya takipsizlikle sonuçlandı.
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com