Bugun...
HALİL SEZAİ DEMOKRASİ MİTİNGİNE ÇAKIP, SILA'YA SAHİP ÇIKTI!
Tarih: 16-08-2016 10:31:00 Güncelleme: 16-08-2016 10:31:00 + -


facebook-paylas

15 Ağustos gecesi ülkemizde yaşanan darbe girişimi için skandal sözler söyleyen Halil Sezai, “Ben bu lanet olası ülkeye dava açacağım, bana ne derlerse desinler” diyerek hedefine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da aldı.Bursa’da sahneye çıkan Halil Sezai, alkolü fazla kaçırınca ne dediğini bilemedi. Yaşanan hain darbe girişimi ve onu engellemek için kedisini siper eden halkı eleştiren Sezai, siyasi partileri de hedef aldı. Darbe gecesi halkı sokağa davet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da hedefine alan Sezai, "Bu memlekette polis var, meclis var, yargı var! Millet sokağa çıkıp askerle mi çatışsın? Bu nasıl mantık? Derdiniz ne? Bu nasıl Çağrı" tweetı atmıştı.Elinde içki bardağı ile verdiği konserde sözlerinin arkasında olduğunu vurgulayan Sezai,  "Bizim ne suçumuz var ben anlamadım. Yaklaşık 36 senedir yaşıyorum ne bir bilim, ne bir felsefe, ne bir sanat, ne bir spor dalında dünyada herhangi bir şeyde göremedim. Hiçbir şey göremedim ve bundan bıktım artık, sıkıldım, çok sıkıldım. Sizin kendi kendinizi beslediğiniz, riyakarlık yaptığınız, gemiler aldığınız, inanılmaz şekilde orada bir sürü, bir sürü şeyler götürdüğünüz, kayırdığınız, akrabalarınızı koyduğunuz, fark etmez bunun adı AKP, RTE. Hiç fark etmez yani biri birine, biri diğerine, al birini vur ötekisine. Şahsım olarak bundan kusasım var, artık nefret ediyorum" diyerek sözlerine devam etti. Hızını alamayan şarkıcı, "Geçenlerde küçük bir şeyler yazayım istedim ama yazamadım.

Sabahın bilmem neresinde darbe diye şeyler oluyor. Dünyanın en tatlı ülkesinde neler oluyor. Yaşadığımız şeylere bakın lütfen. Bu yüzden lanet olasıca ülkeye dava açacağım. Şahsım adına dava açacağım. Ne derlerse desinler sıkıntı yok. Troller çok ya! Hem oradan hem buradan troller çok. "Ne oldu konser mi veremiyorsun" diyecekler. Hem hükümetten hem muhalefetten, Türkiye'yi yönetme biçimlerinden hepsinden davacıyım. Kendi beyin küçüklüklerinden beyin kısırlıklarından dolayı engelliyorlar. Buna müsade etmeyin lütfen” açıklamalarını yaptı.


FETÖ'nün darbe girişiminin ardından Yenikapı'da yapılan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ni "şov" olarak nitelendiren Şarkıcı Sıla'ya da destek çıkan Halil Sezai, "Demokrasi demokrasi deyip... "Ben gelmiyorum orada şov" dedi Sıla... Bize söyledi onu... Orda Sıla haklıydı mesela... Doğru haklı kız... Sıla'da yalnızdı net... Demokrasiyi anlamamış küçük beyinlilerle uğraşmaktan sıkılmadınız mı yaa! Taraftar olmayın. Taraftar olmak hoş bir şey değil" diyerek konuşmasını sürdürdü.
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com