Bugun...
SANAT DÜNYASI KARIŞACAK! YILDIZ TİLBE'NİN ŞARKISI ÇALINTI ÇIKTI!
Tarih: 05-06-2016 21:24:00 Güncelleme: 05-06-2016 21:24:00 + -


facebook-paylas

Ünlü şarkıcı Bendeniz, Yıldız Tilbe'nin yeni çıkardığı albümündeki 'Oynat' şarkısının kendisinin 'Çatlat' şarkısından alıntı olduğunu öne sürerek magazin dünyasını karıştırdı.

Ünlü şarkıcı Bendeniz, Yıldız Tilbe'ye fena çattı. Popçu, 'Çatlak' şarkısının Yıldız Tilbe'nin yeni çıkardığı albümdeki 'Oynat' parçasıyla benzerlik göstermesine sosyal medyadan tepki gösterdi.

ALINTI OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

'Oynat' adlı albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Tilbe'nin albümle aynı olan çıkış parçasının alıntı olduğu iddia edildi. Bu iddiayı ortaya süren ise şarkıcı Bendeniz oldu. Bendeniz, 'Oynat' adlı şarkının kendisinin 2006 yılında piyasaya sunduğu 'Çatlat'la aynı olduğunu öne sürdü. Bendeniz, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"O ESİNLENMELERİNİZ BATSIN"

"O esinlenmeleriniz batsın. Eski şarkıları kurcalamayın da beyninizi yaratmaya verin. Biz zoru seçiyoruz, sizler için değil, sevenlerimiz için! Burada konu Yıldız değil. Yapılanlar her gün birimize olabilir. Üreten yaratan insanların azalmasının sebebi bu ve benzerlerinin çoğalması! Alışkanlık haline geldi! Yeter demek bizim işimiz."
Editör: 70

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com