Bugun...
AZİZ YILDIRIM: FARKI DA KAPATIRIZ ŞAMPİYON DA OLURUZ!
Tarih: 18-11-2017 14:11:00 Güncelleme: 18-11-2017 18:14:00 + -


facebook-paylas

Samandıra'ya giden başkan Aziz Yıldırım hem Aykut Kocaman'la hem de futbolcularla toplantı yaptı. Sivasspor'u ağırlayacak olan Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım dün Samandıra'ya giderek Aykut Kocaman ile görüştü. Başkan Yıldırım "Hedef 1 milyon üye" kapsamında bazı üyeleri de konuk etti.

SEN İYİ BİR FENERBAHÇELİSİN

Yıldırım, Kocaman'a "Sen iyi bir Fenerbahçelisin. Üzüntünü anlıyorum. Ancak bu süreci birlikte atlatacağız. Sen, futbolcular, biz yönetim ve taraftar hep birlikte ayağa kalkacağız. Merak etme, farkı da kapatırız şampiyon da oluruz" dedi.Öncelikli olarak takımın geneline seslendi başkan. Şampiyonluk için hala umutlu olduğunun altını çizen Yıldırım, güven aşılayan bir konuşma yaptı. Başkan, "Ligin en iyi takımı olduğumuz görüşünü hala savunuyorum. Bu kadro puan bakımından daha iyilerini yapmalıydı. Ama çok da geç kalmış sayılmayız. Kendinizi bir an önce toparlamanız gerekiyor. Biz de artık her hafta geleceğiz. Bizi daha sık göreceksiniz. Bu bu duruma alışın. Sizin en büyük probleminiz güven. Kendinize daha çok güvenin ve başarmak için çok çalışın. Bizler sizlere inanıyoruz" dedi. 

2010-11 SEZONUNDA DA AYNISI OLMUŞTU

Aziz Yıldırım daha sonra takımın kaptanları Volkan ve Mehmet Topal'la konuştu. Trabzonspor'un önünde şampiyonluk yaşadıkları 2010-11 sezonunu üzerinden örnekler veren başkan, "Arada 9 puan fark var. 2010-11'de de benzer bir fark vardı ve buna rağmen 2. yarıdaki performansımızla şampiyon olmuştuk. Biz ne zorlukların üstesinden geldik, aradaki ne farkları kapadık da şampiyon olduk. Bunu bilmeyen arkadaşlarınız varsa anlatın. Biten bir şey yok" dedi. 
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com