Bugun...
AYKUT KOCAMAN'DAN VAN PERSİE'YE ÖZEL GÖREV!
Tarih: 11-06-2017 15:47:00 Güncelleme: 11-06-2017 16:40:00 + -


facebook-paylas

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman, Van Persie'ye hem saha içi hem de saha dışında liderlik görevi verecek. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yeni sezonda kuracağı takımın planlamasını yapmaya başladı. Kocaman, bu planlama doğrultusunda Van Persie ile özel ilgilenecek.

Bu bağlamda, tecrübeli teknik adamın Robin van Persie ile ilgili "Harika bir oyuncu ama verimliliği tartışılabilir" şeklindeki sözleri de tesadüf değil. 

Fenerbahçe’deki durum hakkında, kendisine gelen raporlar sayesinde bilgi sahibi olan Kocaman, Van Persie’den üst düzey verim alabileceğini düşünüyor.

VAN PERSİE TAKIMIN LİDERİ OLACAK

Yüksek maaşı nedeniyle takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Van Persie'nin geleceği Aykut Kocaman'ın gelişiyle değişti.

Tecrübeli teknik adamın takımda kalmasını istediği Van Persie, bununla da kalmayıp yeni sezonda büyük bir sorumluluk üstlenecek ve takıma liderlik yapacak.

ÖZGÜVEN AŞILAYACAK

Van Persie geldiğinden bu yana Hollandalı yıldızdan ne saha içinde ne de saha dışında yeterli derecede faydalanamadıklarını düşünen Kocaman, bu oyuncunun hem liderlik özelliğinden hem saha içinde hem de saha dışında faydalanacak.

Kocaman, diğer oyunculara da bu özgüveni aşılayıp takımını yeniden psikolojik anlamda güçlendirecek.
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com