Bugun...
MÜTEVAZİLİĞE BAKAR MISINIZ: "ÜLKEDEKİ EN MÜTEVAZİ İNSAN BENİM"
Tarih: 10-12-2016 11:49:00 Güncelleme: 10-12-2016 12:21:00 + -


facebook-paylas

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, ''Ben yükseldikçe alçalan, şöhreti arttıkça mütevazi olan bir insanım'' dedi.Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Ümit Özat, "Kötülük ne genimde ne de ruhumda olan bir şey. Ben bir terzinin, iğneyle kuyu kazan, boğazından bir lokma haram geçmemiş bir insanın oğluyum." dedi.EN MÜTEVAZİ İNSAN BENİM

Kendisine yönelik "kavgacı, sert mizaçlı" eleştirilerine ilişkin "Bu ülkede 3 mütevazı insan gösterilecekse üçüncü değil birincisiyim." ifadesini kullanan Özat, şöyle devam etti:

"32 yaşında antrenörlüğe başladım. Her sene bir tecrübe. Başlangıcı olduğum bir hatam yok, hep karşılıktı. Hepimiz insanız. Nedir, belki kötü insanların tezgahına, tuzağına geldik. Kim hata yapmamış ki, hatayı liderler yapar, cezayı da liderler öder. 32 yaşında bir adam teknik direktör oluyorsa hata yapmaya müsaittir ama unutulmasın ki hatasından kurtulması da kolay olur. Hatasız insan etliye sütlüye karışmayan insandır. Bu kadar kaptanlık yapan insan liderdir. Kaptanlık, insan yönetmektir. Gittiğinizden 10 ay sonra 2 kelime dilini bilmediğiniz Almanya'da kaptan olmak, gittiğinizden 14 ay sonra Fenerbahçe'de kaptan olmak, Gençlerbirliği'nde 20 yaşında bandı takmak, A Milli Takım kaptanlığı yapmak.... Bunları kimse, kara kaşına kara gözüne vermez. Zaten kara kaşa kara göze kalsa bana hiç vermezler, yakışıklı bir adam değilim. Hata olacak ama ben hataya değil niyete bakarım."

YÜKSELTİKÇE ALÇALIRIM

İnsanın bahane aramaya kalktığında sütte de leke bulabileceğini ifade eden Özat, "Ben yükseldikçe alçalan, şöhreti arttıkça mütevazi olan ama tam tersi çalışmadığı dönemlerde de dik duran bir adamım." dedi.
Editör: 64

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com