Bugun...
3 ADAM MİAMİ'YE UÇTU!
Tarih: 17.04.2016 13:06
facebook-paylas

Havaalanında objektiflere takılan İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenerler, Miami’de kısa tatilden sonra Dominik Cumhuriyetine Acun Ilıcalı’nın yanına geçip 3 Adamı Dominik’ten canlı yayında sunacaklar. Sürpriz bir programa imza atmaya hazırlanan 3 Adam, ”Programımızı Dominik’ten canlı yayın yapacağız.

Saat farkı olduğu için Türkiye saatine göre yapacağız. Orası gündüz Türkiye’de gece olacak. Yani program saatimizde hiçbir değişiklik olmayacak. Dominik’i tanıtacağımız bir program olacak. Konuk Acun Ilıcalı da olabilir daha karar vermedik bu konuda” diye konuştular.

DAĞILMA YOK YAPIŞMA VAR

Bu arada İbrahim Büyükak’ın başrollerini paylaştığı “Küçük Esnaf” filminin gişede iyi bir yere geldiğini söyleyen 3 Adam, ”Küçük Esnaf’ın çok iyi gidiyor. İkinci de gelebilir. Hayalimizde üçümüzün oynayacağı bir film var. 3 Adam filmi yapacağız. Onu da inşallah en kısa zamanda gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştular.

Ayrıca Oğuzhan Koç, “Küçük Esnaf” filminin galasına eski sevgilisi Zeynep Koçak’tan dolayı katılmadığı şeklindekihaberlere açıklık getirdi. Bu konu hakkında ilk kez konuşan Koç, ”O saatte gerçekten çekimlerim vardı. Çocuklarla piyano çekimlerim vardı. Gerçekten çok önemli çekimlerdi. Garip garip haberler çıktı. “3 adam dağılıyor mu” şeklinde haberler çıktı. Böyle bir dağılma yok. Daha da birbirine yapışıyor 3 Adam. Ayrıca bu filimin müziğini ben yaptım. O saatte çocuklarla çok önemli bir çekim olduğum için gelmedim başka bir neden yok” dedi.


"3 ADAM" FARKLI PROJELERDE YER ALACAKLAR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com