Bugun...
ALEYNA TİLKİ'DEN DEMET AKALIN ÇARKI!
Tarih: 11.02.2017 08:05
facebook-paylas

16 yaşIndaki liseli şarkıcı Aleyna Tilki, polemiğe girdiği Demet Aktalır'a övgüler sıraladı. Tilki, ünlü şarkıcı için, "Ne derse, kabulüm. Saygı duyuyorum. O benim idolüm. Her şeyin en iyisini bilir"Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün alışveriş yapmak için geldiği Akmerkez'de objektiflere takıldı. Fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan 16 yaşındaki şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları ise cevapsız bırakmadı. ‘Cevapsız Çınlama’ adlı şarkısından sonra sürpriz bir projeyle tekrar müzikseverlerin karşısına çıkacağını söyleyen Tilki, seslendirdiği Ebru Gündeş'e ait ‘Gönlümün Efendisi’ adlı şarkı için “Çok sevdiğim bir şarkıydı. Ebru Gündeş henüz dinlemedi galiba. Umarım dinler. İleride onunla çalışmak çok isterim” dedi.

“SÖYLEDİKLERİMİZ BAŞKA YERLERE ÇEKİLİYOR”

Öte yandan Aleyna Tilki, sosyal medya üzerinden polemiğe girdiği Demet Akalın’a da zeytin dalı uzattı. Tilki, Akalın'ın “Derslerine baksın, ışıkla falan çok uğraşmasın” sözü hatırlatılınca, “Demet Abla üstadımız. Benim idolüm. Kliplerine ve şarkılarına bayılıyorum. Medya çok ilginç. Söylediğimiz şeyler başka yerlere çekiliyor. Küslük olduğuna inanmıyorum. Sesime dayanamayabilir.

O ne derse, kabulüm saygı duyuyorum. Ortada yanlış anlaşılma var. O her şeyi en iyi bilir”
diye konuştu. Tilki, Akalın’a Instagram üzerinden, “Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!” diye yazmıştı. Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasındaki gerilim, iki haftadır magazin gündeminden düşmüyor.


DEMET AKALIN'DAN ALEYNA'YA: "IŞIKLARLA UĞRAŞMA, DERS ÇALIŞ" Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com