Bugun...
ALEYNA TİLKİ'NİN SON ŞARKISI 24 SAATTE 6 MİLYONDAN FAZLA DİNLENDİ!
Tarih: 28.07.2017 15:52  Güncelleme: 28.07.2017 21:28
facebook-paylas

Şarkıcı Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı 'Sen Olsan Bari' dijital platformda bir günde 6 milyonluk izlenme oranlarına ulaştı.

Aleyna Tilki bir günde 6 milyona ulaştı, her an artıyor
18 yaşına girmeden önce alkollü mekanlarda sahne aldığı için eleştirilen ve İstanbul valiliği tarafından hakkında bir yasak çıkartılan Aleyna Tilki o zamandan bu yana magazin dünyasının en yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor.

Sadece özel yaşantısı ve aşk hayatıyla değil derslerinde aldığı notlarla da sürekli olarak gündeme gelmeyi başaran Aleyna Tilki bir süredir duyurusunu yaptığı şarkısını dün dijital dünya üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu. Şimdiye kadar denenmemiş farklı bir soundla sevenlerinin karşısına çıkacağını söyleyen Aleyna Tilki, ‘Sen Olsan Bari’ adını verdiği şarkısıyla adeta patlama yaptı.

306 milyonu aşan izlenme oranlarına ulaşan Cevapsız Çınlama şarkısıyla adeta bir fenomen haline gelen Aleyna Tilki ‘Sen Olsan Bari’şarkısı ile de bu rakamlara ulaşacak gibi görünüyor. Dün internet üzerinden yayına verilen şarkı bir saat içerisinde 400 bini aşan bir izlenme oranına ulaşırken Tilki’nin şarkısı bir gün sonra 6 milyona ulaşan bir rakamı yakaladı.

ULAŞILMASI ZOR RAKAMLAR

Aleyna Tilki’nin kısa sürede ulaştığı bir tıklanma rakamları akıllara para verilerek satın alınan tıklanma oranlarını getirmiş olsa da takipçilerinin Aleyna’nın yeni şarkılarını uzun bir süredir merakla beklediği de bir gerçek. Aleyna Tilki bir günde 6 milyon gibi rakamlara ulaşırken bu seyrini sürdürürse kısa sürede yeni rekorlara imza atacağı bir gerçek.


ENGİN ALTAN'A EŞİNDEN RENKLİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com