Bugun...
ALİ KOÇ, FENERBAHÇE'NİN BORÇLARINI ÖDEYECEK!
Tarih: 14.02.2018 12:47  Güncelleme: 14.02.2018 12:58
facebook-paylas

Fenerbahçe başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un seçilmesi halinde sarı-lacivertli kulübün kasasına ciddi bir para koyarak borçları ödeyeceğini öğrenildi.

Milliyet gazetesindeki köşesinde Ali Koç'un yönetiminde yer alacak yakın arkadaşlarıyla konuştuğunu yazan Şansal Büyüka, Koç'un başkan olması halinde sarı-lacivertli kulübe ekonomik anlamda büyük katkı yapacağını aktardı.

Fenerbahçe'nin 2 Haziran'da yapılacak başkanlık seçiminde adaylığını açıklayan Ali Koç, her fırsatta kulübün büyük borç içinde olduğunu ve bu yüzden adaylığını erkene aldığını ifade ediyor. Koç'un en büyük mesaiyi borçları ödemeye ayıracağını söylemesinin ardından Şansal Büyüka da Ali Koç'un borç konusunda yapacaklarını yazdı.

"KULÜBE BÜYÜK KAYNAK SAĞLAYACAK"

Şansal Büyüka, "Fenerbahçe’nin başkan adayı Ali Koç’un genç iş adamlarına yaptığı konuşmada kullandığı iki ifade çok dikkatimi çekti... Birincisi; Ali Koç, göreve geldiklerdi taktirde ilk işlerinden birinin, çok etkili bir scout ekibi kurmak olduğunu söyledi. Böyle bir ekip Fenerbahçe’nin yıllardır süren transfer yanlışlarını çok ciddi anlamda önleyebilir. İkincisi; Ali Koç, göreve geldikleri taktirde “hatırı sayılır bir parayı” kulüp kasasına koyacaklarını açıkladı. Ali Koç rakam vermedi ama ben o rakamı Ali Koç’un yönetiminde yer alacak en yakın çalışma arkadaşlarından birinden öğrendim. Şunu söylemeliyim; Ali Koç “mütevazı” davranmış. Koyacakları para “hatırı sayılır” değil, “müthiş” bir para..." şeklinde konuştu.


BOŞANMA DEDİKODULARINI ÇIKARAN MEĞER HANDE ATAİZİ'NİN KENDİSİYMİŞ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting
1
KALK GIDELIM
TRT 1 %3.68
2
YAPARSIN ASKIM
FOX TV %3.27
3
ATLA GEL SABAN (T.S)
STAR TV %2.7
4
X-MEN BIRINCI SINIF (Y.S)
ATV %2.29
5
FOX ANA HABER HAFTA SONU
FOX TV %2.11
6
GULDUR GULDUR SHOW (TKR)
SHOW TV %2.08
7
SHOW ANA HABER
SHOW TV %1.93
8
ATV ANA HABER
ATV %1.92
9
GIZLI SERVIS (Y.S)
ATV %1.92
10
SPOR GUNDEMI
KANAL D %1.8

18 Ağustos için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com