Bugun...
ANGELİNA JOLİE ÇOCUKLARININ VELAYETİNİ KAYBEDEBİLİR!
Tarih: 16.06.2018 12:08
facebook-paylas

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in 2 yıl süren boşanma davasına ait belgelerin sızdırılması Jolie için ağır bir bedele sebep olabilir. ABD'li haftalık magazin dergisi People Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma davasından belgeleri yayınladı.

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Maddox (16), Pax (14), Zahara (13), Shiloh (12) ile ikizler Knox ve Vivienne (9) adında 6 çocuğu bulunuyor.

Angelina Jolie çocuklarının velayetini kaybedebilir

PİTT VE ÇOCUKLARIN GÖRÜŞMESİNE SINIRLAMA

Belgelere göre Jolie, Pitt'in çocuklarla görüşmesine zaman sınırı koydu. Hakim ise bu sınırlamanın çocuklara zarar verdiğini belirterek, “Altı çocuğun her birinin babaları ve anneleriyle sağlıklı ve güçlü bir ilişki geliştirmeleri önemli.” ifadelerini kullanıyor.

"VELAYETİ RİSKE SOKUYORSUN"

Salı günü yayınlanan belgelere göre mahkeme başkanı, Jolie’yi birincil velayet sahibi olarak konumunu riske soktuğunun uyarısından bulundu.

People'ın bu yayımının ardından Jolie’nin basın sözcüsünden bir açıklama geldi.

Angelina Jolie çocuklarının velayetini kaybedebilir

"BENCİL NEDENLERDEN ÖTÜRÜ"

Sözcü, “Bu yanıltıcı sızdırma, çocukların çıkarına değil. Başından beri Angelina sadece çocuklarının sağlığı ve ihtiyaçlarına odaklandı, bu nedenle bu son duruşma oturumunun özel olarak yapılması çok önemliydi. Birinin, kendi bencil nedenlerinden ötürü, gizli ve mühürlü mahkeme kayıtlarının seçili bölümlerini, gerçekte olan şeyin yanlış ve adaletsiz bir resmini yaratması için sızdırdığı söylenebilir.” şeklinde konuştu.


DİLAN ÇİÇEK DENİZ'İN ESTETİKSİZ HALİ İFŞA OLDU! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com