Bugun...
"ARDA TURAN HAKSIZ" DİYEN BİRİSİ VAR!
Tarih: 14.10.2016 12:12
facebook-paylas

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Arda Turan-Fatih Terim kriziyle ilgili konuştu.Demirören Arda Turan-Fatih Terim krizinin sorulması üzerine prim konusuna değinerek "Prim kavgası olmadı. elenmelerine rağmen ben primlerini ödedim. Antrenmandaki olay, prim kavgası olarak yansıtıldı. Takım kaptanımız teknik direktörümüze bir yanlış olduğunu hocasına söyledi. Hocamızla kaptanımız konuşabilir, tartışabilir. Sadece konuştuğu yer yanlıştı, halka açık antrenman sahasında olmaz." dedi.


ARDA KADROYA ALINDIĞI ZAMAN BİR TEPKİM OLMADI

Demirören sözlerine şöyle devam etti: "Bir futbolcunun oynayıp oynamaması başkanın işi değildir. Arda 6 ay oynamamışken, hocamız onu kadroya aldı. 'Niye aldın?' demedik. Arda kadroya alınmayınca bir tepkim olmadı. Hoca bana kadroyu sunduğu zaman 'hayırlı olsun' dedim. Şu an öyle bir hale gelindi ki, Arda bir tarafta, milli takım bir tarafta. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok! Sadece Arda'yı konuşuyoruz ama Burak, Selçuk, Gökhan Gönül, Caner, Hakan Balta da alınmadı. Bunu konuşmak futbolcuları etkiliyor."

ARDA TURAN'IN TFF'DEN BENİ KİMSE ARAMADI SÖZÜNE CEVAP VERDİ

"Yönetim olarak oyuncuları alınmadı diye arayıp 'kusura bakma hoca seni almadı' diye konuşmamız mı gerekiyor? Arda üzülmüş olabilir, hakkıdır. Ama ararsak, hocanın arkasından iş çevirmiş gibi oluruz. Selçuk'u da Hakan Balta'yı da arasaydık başka tartışmalar çıkardı. Arda da, Hakan da, Selçuk da bizler için çok değerli oyuncular, bunu kimse inkar edemez. Arda, Selçuk... Bunlar hepimizin kardeşi. Ancak futbolda kadroya alınmama gibi şeyler olur. "Ben Arda'nın sakalı, Selçuk'un bıyığı var almayın' demem. Hocamızın kararıdır."

ARDA İNŞALLAH DAHA İYİ OLUR

"Arda inşallah daha iyi olur. Neymar'ı keser, Messi'yi keser! 3 maçta olmayan Arda 4. maçta olabilir. 3 maçta da oynayan oyuncu 4. maçta olmayabilir. Teknik kararlar... Biz bir aileyiz. Aile arasında bazen uzaklaşmalar olabilir ama kol kırılır yen içinde kalır. Biz disiplin durumu geldiğinde hareket ederiz. Arda'nın falan disiplin olayı olmadı. Olsa zaten gizli kalmazdı."


ARDA TURAN'IN REKLAM GELİRİ DUDAK UÇUKLATIYOR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com