Bugun...
AYKUT KOCAMAN GÖNDERİLİŞ ŞEKLİNE KIZDI!
Tarih: 19.06.2018 10:17
facebook-paylas

Aykut Kocaman'ın, kendisini telefonla arayarak yolların ayrıldığını bildiren Ali Koç'a kırgın olduğu ifade edildi. Ali Koç ile iki kez, Comolli ile bir kez görüşen Aykut Kocaman, takımla ilgili hazırladığı raporu sunup, başkan ve sportif direktöre bilgi verdikten sonra beklemeye geçmişti. 

AYKUT KOCAMAN GÖNDERİLİŞ ŞEKLİNE KIZDI

Aykut Kocaman'ın beklentisinin aksine Başkan Koç telefonla arayarak yolların ayrıldığını bildirdi. Ardından dün de resmi siteden ayrılık resmen açıklandı.

Kocaman'ın kendisine haber veriliş tarzı nedeniyle son derece kırgın ve üzgün olduğu öğrenildi. Aykut Kocaman'ın, kararın telefonla bildirilmesi yerine başkan Ali Koç'la yüz yüze görüşerek kendisine söylenmesini beklediği ifade edildi.

Bodrum'da tatilde bulunan 53 yaşındaki çalıştırıcının telefonlarını kapattığı ve ailesi ile yakın dostları dışında kimseyle görüşmek istemediği belirtildi.

TAZMİNATI ÖDENECEK

Başarılı çalıştırıcı, yönetimden hiçbir ücret talep etmeyerek her türlü kolaylığı sağlayacağı mesajını gönderdi. Ancak başkan Ali Koç'un, Aykut Kocaman'ın 1 yıllık maaşı olan 2.5 milyon euronun, başarılı teknik adamın hesabına yatırılması talimatını verdiği öğrenildi. Kocaman'ın ekibiyle de yolların ayrılacağı, alacaklarının ödeneceği belirtildi.

Öte yandan Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'den ayrılması, eski takımı Konyaspor’u harekete geçirdi. Tecrübeli çalıştırıcıya ayrıca, başta Avrupa olmak üzere, yurt dışından da teklifler olduğu kaydedildi. Kocaman’ın ilk etapta en azından ocak ayına kadar dinlenmek istediği öğrenildi. Ancak, Avrupa’dan iyi bir takımdan teklif gelmesi halinde bunu değerlendirmeye alacağı belirtildi.


FATİH TERİM'İN FORVET LİSTESİ DEŞİFRE OLDU! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

23 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com