Bugun...
BEŞAR ESAD'DAN RUSYA TELEVİZYONUNA ŞAKA GİBİ AÇIKLAMA!
Tarih: 15.12.2016 11:12
facebook-paylas

Beşar Esad Rus televizyonunda yaptığı konuşmada, aslında ülkesinin vatandaşlarının kendisini sevdiğini ifade etti. Suriye'de binlerce sivil, Esad ordusu tarafından her gün katlediliyor, Esad rejiminin hava saldırılarındaki hedefler çoğunlukla hastaneler ve ülkeden kaçmaya çalışan siviller oluyor.Öte yandan, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, “ülke dışındaki vatandaşların çatışmanın sona ermesinin ardından Suriye’ye döneceğini” savundu ve vatandaşların büyük kısmının kendisini sevdiğini ifade etti.GERİ DÖNDÜLER, DÖNECEKLER

Rus RT televizyonuna konuşan Esad, “Size şaşırtıcı gelecek ama yurtdışında hayat kurmalarına yetecek, görece iyi finansal duruma sahip bazı insanlar, geçen sene ve bu sene Suriye’ye geri döndüler. Az sayıda dönüş oldu ama süreç başladı” dedi."DEVLETİ DESTEKLİYORLAR"

“Savaşın bitmesinin ardından birçoğunun geriye döneceğine inanıyorum” ifadelerini kullanan Esad, şöyle devam etti:

“Büyük kısmı yetkililere karşı oldukları için ülkeyi terk etmedi. Ayrılmalarının iki sebebi var: İlki terör tehdidi, ikincisi de kendileri ve aileleri için yeterli barınma imkanı olmaması. Vatandaşların büyük bir kısmı devleti destekliyor ve onların geri geleceğine eminim. Bundan şüphemiz yok.”


İŞTE HAKAN URAL'IN O SORUYA YANITI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com