Bugun...
BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ, MAHMUT USLU'YU MAHKEMEYE VERME KARARI ALDI!
Tarih: 24.09.2017 18:17  Güncelleme: 01.01.1970 02:00
facebook-paylas

Beşiktaş, Fenerbahçe basın sözcüsü Mahmut Uslu'yu maç sonu Fikret Orman'la ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı mahkemeye veriyor. Beşiktaş Hukuk İşlerinden Sorumlu yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Mahmut Uslu'nun derbi sonrası yaptığı açıklamalara sert bir dille cevap verdi. 

Karşılaşmadan sonra Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu'nun yaptığı açıklamaların spor ahlakı bir yana genel ahlak kurallarıyla da bağdaştırılacak bir yanı olmadığını ifade eden Siyah Beyazlı yönetici, hukuk kurulunu da harekete geçirdiklerini dile getirdi.

"HIRSIZ YAKIŞTIRMASI YAPAMAZSINIZ"

Mahmut Uslu'nun başkan Fikret Orman'a yönelik yaptığı 'Arsen Orman' yakıştırmasının ne anlama geldiğinin tüm kamuoyunca bilindiğini ifade eden Hukuk İşlerinde Sorumlu Yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu; 'Mahmut Uslu'nun açıklamalarına mantıklı ve aklı selim bir şekilde bir cevap vermek mümkün değil, aynı seviyeye de inemeyiz. Ama sen bizim başkanımıza 'hırsız ' yakıştırması yapamazsın. Bizim bir futbolcumuzun özel hayatı ile ilgili açıklamalar yapıp suçlamalarda bulunamazsın. Özel hayata saygı diye bir şey var. Söylenecek çok şey var ama dediğim gibi o üsluplara o seviyelere inemeyiz. Mahmut Uslu'yu mahkemeye vereceğiz.Hukuk kurulumuzu harekete geçirdik ve gerekli hazırlıklar yapılıyor.'' diyerek konunun yargıya taşınacağını söyledi.


MAHMUT USLU, ŞENOL GÜNEŞ'İN HAKEME KÜFÜR ETTİĞİNİ AÇIKLADI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com