Bugun...
BİR SABRİ SARIOĞLU VE VOLKAN DEMİREL KLASİĞİ!
Tarih: 21.11.2016 12:36
facebook-paylas

Dev derbi sonrası Sabri'yle tartışan Volkan Demirel, ''Taraftarlar isteyince gel beraber 3'lü çektirelim dedim, bana küfür etti'' dedi.Mayıs 2013'teki olaylı derbi maçtan bu yana araları açık olan Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu arasındaki gerginlik dünkü maça da yansıdı. 
İki futbolcu, karşılaşma öncesi seremonide birbirlerinin elini sıkmadı. Asıl olaylar ise maç sonunda yaşandı.YİNE TARTIŞTILAR

Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte Volkan Demirel ve arkadaşları saha kenarında toplandı. İki takımın oyuncularının hemen hepsi birbirlerini tebrik edip sarıldı. Ancak Volkan ve Sabri birbirlerini yine 'es' geçti. Bu sırada Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında söz düellosu yaşandığı görüldü. Fenerbahçeli futbolcular araya girerek gerginliğin büyümesini önledi.

Volkan Demirel, Galatasaray'ın deneyimli sağ beki Sabri Sarıoğlu'ndan taraftarın talebi üzerine üçlü çektirmesini istediğini belirtti.

GEL BERABER 3'LÜ ÇEKTİRELİM

Volkan Demirel, Sabri Sarıoğlu ile arasında yaşanan diyaloğu şöyle anlattı: "Taraftar Sabri'nin 3'lü çektirmesini istedi. Ben, Sabri'ye 'Gel beraber 3'lü çektirelim' dedim, o bana küfür etti. Ben bir şey demedim. Yenilmiştir, hazmedememiştir. O bana ters konuştu. Ben de fazla üstelemedim."


ROBİN VAN PERSİE DEDİĞİNİ YAPTI, 2 GOL ATTI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com