Bugun...
BÖYLE ŞAKA MI OLUR BEYLER!
Tarih: 16.12.2016 12:02  Güncelleme: 16.12.2016 12:39
facebook-paylas

Volkan Demirel'in kızını kaçırma planı yapan sanık, "şaka yollu yaptığım konuşmalar gerçek sanılmış" dedi. Fenerbahçeli Volkan Demirel'in kızını kaçırarak fidye  isteyecekleri iddiasıyla yakalanan 2 şüphelinin "kişiyi hürriyetinden yoksun  kılmaya teşebbüs" suçundan 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.ŞAKA YAPTIK CİDDİYE ALINMIŞ

Kimlik tespitinin ardından savunması alınan sanık Mustafa Gül,  hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini belirterek, "Diğer sanık Yalçın Çiçek  şaka yollu yaptığımız konuşmaları gerçek sanıp kaydetmiş. Bunların gerçekle  ilgisi yoktur. Suçlamayı kabul etmiyorum. Beraatımı istiyorum." dedi.AVUKAT TALEP EDİYORUM

Diğer sanık Yalçın Çiçek de eski savunmalarını tekrar ettiğini  belirterek, "Sanık Mustafa ile bu konuyu konuşurken gayet ciddi bir şekilde bana  teklifte bulundu. Ben bu hususu medyada ya da başka bir yerde söylemedim. Sadece  müştekinin kendisine durumu izah ettim. Ortada küçük bir çocuk olunca tüylerim  ürperdi. Ben avukat talep ediyorum." şeklinde konuştu.VOLKAN MAÇ DOLAYISIYLA KATILAMADI

Müşteki Volkan Demirel'in avukatı Ece Özdipçiner de sanıklardan  şikayetçi olduklarını ifade ederek, "Müşteki Volkan Fenerbahçe'de kalecidir. Bu  akşam Amedspor ile maç olduğundan Diyarbakır'dadır. Kendisini bu nedenle hazır  edemedik. Bir sonraki celse duruşmaya katılımını sağlayacağız." diye konuştu.

NELER YAŞANMIŞTI

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvuran Volkan Demirel, kendisine  telefonla ulaşan bir kişinin, "kızının kaçırılıp fidye isteneceğini, bunu  engelleyebileceklerini" söylediğini beyan ederek şikayetçi olmuştu.

Bunun üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro  Amirliği ekipleri, telefon görüşmelerini inceleyerek kimliğini tespit ettiği  şüpheli Yalçın Çiçek ve fidye isteyeceği öne sürülen Mustafa Gül'ü gözaltına almıştı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede  şüphelilerin, Volkan Demirel'in maddi imkanlarının iyi olduğunu ve fidye  vereceğini düşünerek kızı Y.D'yi kaçırma planı yaptıkları, bu kapsamda kendi aralarında haberleştikleri anlatıldı.

Şüphelilerin Demirel'in kızı Y.D'nin hangi zaman dilimlerinde dışarıya  çıktığını, içinde yolculuk ettiği araçların hangi noktalarda yavaşladığını tespit  çalışmaları da yaptıkları kaydedilen iddianamede, Yalçın Çiçek ve Mustafa Gül  hakkında "kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaya teşebbüs" suçundan 2'şer yıldan  10'ar yıla kadar hapis cezası talep edildi.


VOLKAN DEMİREL'İN KIZINI KAÇIRARAK FİDYE... Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com