Bugun...
BURCU ESMERSOY EVLİLİĞİ ÖNERMEDİ!
Tarih: 08.02.2016 08:47
facebook-paylas

Burcu Esmersoy, sosyal medya platformu Younow üzerinden canlı yayınlanan Emre Saygı’nın sunduğu programa katıldı. Yoğun ilgi gören ve izlenme rekoru kırılan yayında samimi açıklamalarda bulunan Burcu Esmersoy, evlilikle ilgili olarak “Geçmişte bir evlilik yaşadım ve boşandım. Bu nedenle evliliğe korkarak yaklaşmaya başladım. Birlikte olduğum bütün erkek arkadaşlarım da sağ olsunlar benimle evlenmek istediler ve bunun hayaliyle yaşadılar.Bu süreç içerisinde ben onlara evliliğin iyi bir şey olmadığını anlatmaya çalıştım. Anlayan anladı canını kurtardı ve kaçtı. Artık evliliği tavsiye etmiyorum arkadaşlarıma. Mesela 20 yaşındaki Burcu’yla tekrar konuşma şansım olsa da ‘Sakın aşık olma’ diye uyarırdım. Erken yaşta aşık olmamak lazım. Çünkü çok üzülüyorsun” dedi.

Çocuk sahibi olduğu takdirde nasıl bir anne olabileceği ile ilgili olarak yöneltilen soruya Burcu Esmersoy “Korumacı bir anne olurdum. Mesela okulda çocuğumu üzen bir çocuk olursa yaşına bakmadan yanına gidip ‘Sen benim çocuğumu nasıl üzersin?’ derdim. Sanırım sonra da o çocuğun annesi gelirdi. Benim yapım böyle. Çevremdeki insanlara karşı çok korumacıyım. Çocuğum içinse adeta kaplan kesilirdim.

Bunun için hem kendi hem de çocuğum adına çok korkuyorum. Mesela erkek çocuğum olursa, büyük bir ihtimalle çok haylaz ve fırlama olurdu. Kavgada eder, yaramazlık yapardı. Kız çocuğum olursa o daha da kötü. Çünkü ben her şeyi biliyorum. Anne ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum derse, gitmeyeceğini de iyi biliyorum. O kadar zor bir şey ki” dedi.


BURCU ESMERSOY'UN BU HALİNE İNANAMAYACAKSINIZ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com