Bugun...
ÇAĞLA ŞİKEL ALİŞAN'A AŞKLA BAKAMADIĞINI SÖYLEDİ!
Tarih: 13.06.2016 21:13
facebook-paylas

Çağla Şıkel Alişan'ın klibinde oynarken en çok aşkla bakmakta zorlandığını ifade etti; "En yakın arkadaşına aşk ile bakmak çok zormuş.."Alişan ve Çağla Şıkel geçtiğimiz hafta  Alişan'ın yeni şarkısı Ölümsüz Aşklar'ın video klibi için kamera karşısına geçti.

'Her Şey Dahil' programını birlikte sunduğu eski dostu Alişan'a jest yapan Şıkel, 18 yıl aradan sonra ilk kez bir klipte rol aldı.

DAHA ÖNCE ALİŞAN'I GERİ ÇEVİRMİŞTİ

2000 yılında Alişan'ın kendisine 'Ah Yar' parçasının klibinde oynaması için yaptığı teklifi geri çevirdiğini hatırlatan Çağla, bu kez arkadaşını kıramadığını dile getirdi.

"EN YAKIN ARKADAŞINA AŞK İLE BAKMAK.."

Sonra da “Klipte oynamak çok zormuş hele ki en yakın arkadaşına aşk ile bakmak daha zormuş. Beni bu kadar zorlayacağını tahmin etmemiştim” dedi.

"GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILDIĞIMA PİŞMAN DEĞİLİM"

Son günlerde çıkan 'Güzellik yarışmasına katıldığına pişman oldu' haberlerine de açıklık getiren manken, “Konuşmam yanlış anlaşılmış. Hayatımdaki bütün kapılar yarışma ile açıldı desem yeridir. Ben asla pişman olmadım ama bu gün olsa öyle bir yarışmaya katılmaya cesaret edemem. O zamanlar çok cesurmuşum” şeklinde konuştu.


ÇAĞLA ŞİKEL 19 YIL SONRA İTİRAF ETTİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com