Bugun...
CEM YILMAZ'DAN ÇARPICI DEFNE SAMYELİ İTİRAFI!
Tarih: 28.06.2018 10:29
facebook-paylas

Cem Yılmaz'dan yıllar sonra gelen itiraf: 'Defne'ye uzaktan hayran hayran bakardım' Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Hello! dergisinin 14. yaşına özel hazırlanan sayı için objektif karşısına geçti. Ünlü komedyen dergiye verdiği röportajda sevgilisi Defne Samyeli’ye duyduğu hayranlığı da anlattı.

Cem Yılmaz'dan Defne Samyeli itirafı

"AŞK YARAMIŞTIR"

Verdiği kilolarla dikkat çeken Cem Yılmaz, “Fiziksel değişikliğinize neden olan bir motivasyon var mıydı?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi: “Eşten dosttan ‘aşk yaradı’ gibi laflar duyuyorum. Aşk elbette yaramıştır, çünkü mutluluk çok önemli bir şey. Mutlu olduğum zaman kesinlikle daha iyi görünüyorum.”

"DEFNE'YE HEP HAYRANDIM"

Komedyen, Defne Samyeli’ye duyduğu hayranlığın uzun yıllar öncesine dayandığını da itiraf etti: “Tanışıklığımız 90’lı yıllara dayanıyor. Defne’yi yıllardır uzaktan görür ve hayranlıkla bakardım, ama yakın bir arkadaşlığımız yoktu. Şahane bir insan.” Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Çok iyi anlaştığım biriyle çok olgun bir birliktelik yaşıyorum. Bizim muhabbetimiz çok değerli; o yüzden bizi kıymetli kılan şey, ikimiz birlikteyken ne kadar iyi hissettiğimiz.”

Cem Yılmaz'dan Defne Samyeli itirafı


NURGÜL YEŞİLÇAY: BİR DAHA BOTOKS YAPTIRMAM! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com