Bugun...
CEYDA DÜVENCİ DE DİĞER ÜNLÜLER GİBİ TÜRKİYE'YE GÜVENMİYOR!
Tarih: 06.03.2017 08:59
facebook-paylas

kinci çocuğuna 5.5 aylık hamile olan oyuncu Ceyda Düvenci, son zamanlarda mutlu olduğunda sürekli ağladığını söyledi. Düvenci, oğlu Okan Ali’yi ABD’de dünyaya getireceğini belirtti. Ceyda Düvenci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Ataşehir Palladium AVM’de ‘Kendini Şımart’ adlı söyleşide sevenleriyle buluştu.5.5 aylık hamile olan oyuncu, “Çok mutlu olduğumda, eşim Bülent Şakrak eve çiçekle geldiğinde veya kötü bir şey görünce sürekli ağlıyorum. Ağlamak benim için gülmek kadar güzel bir şey… Bülent beni güldürmek güldürmek için ne yapacağını şaşırıyor” diye konuştu.

Kızı Melisa’nın Serebral Palsi CP hastalığından dolayı her yaz ABD’ye giden Düvenci, “Doğumum yaz aylarına denk geliyor. Melisa’yı da yalnız gönderemeyeceğim için oğlum Okan Ali’yi ABD’de dünyaya getireceğim. Doğumu Türk doktorlar gerçekleştirecek” dedi.

Özel ilgiye ihtiyacı olan çocukların ailelerinin seçilmiş olduğunu söyleyen oyuncu, “Sizler ve ben seçilmiş kişileriz. Çocuklarımıza sevgimizi daha çok yansıtmamız gerekiyor. İstemediğimiz bir şey olduğunda ‘Neden ben’ diyoruz ama tevekkül sonrasında o olgunluğa kavuşuyorsunuz” açıklamasını yaptı.


CEYDA DÜVENCİ VE BÜLENT ŞAKRAK'I BEBEK HEYECANI SARDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com