Bugun...
CEYDA DÜVENCİ VE EŞİ BÜLENT ŞAKRAK'I MEKANA ALMADILAR!
Tarih: 19.08.2016 19:06
facebook-paylas

Ceyda Düvenci eski evliliğinden olan kızı Melisa ve eşi Bülent Şakrak'la birlikte önceki gün Kuruçeşme'de bulunan bir mekana gitti. 'Serebral Palsi' hastası olan Melisa'yı içeri almayan kapı görevlileri sosyal medyada Düvenci'nin hışımına uğradı.

Bir süre önce ABD'de ameliyat olan Ceyda Düvenci önceki gün İstanbul'a döndü. Hemen işinin başına koyulan Düvenci, soluğu rol aldığı dizinin setinde aldı. Set sonrası eşi Bülent Şakrak'ın ve kızının sürprizi ile karşılaşan Düvenci ailecek öğle yemeği için Kuruçeşme Park Şamdan'a gitti.


Ancak yetkililer; 'Mekanımıza çocuk kabul etmiyoruz' diyerek çifti 5 yaşındaki kızlarıyla geri çevirdi. Bunun üzerine Ceyda Düvenci 'Sadece bir öğle yemeği yiyeceğiz. Kızımız da kimseyi rahatsız etmez' diyerek görevlileri ikna etmeye çalıştı. Sinirlerine hakim olamayan ünlü oyuncu sosyal medyadan mekanın ismini vererek tepki gösterdi. "Kuruçeşme Park Şamdan'a çocuğu olanlar giremiyor. Havalı mekan, çocuk kabul etmiyor."

Bazı takipçilerinin "Böyle pahalı bir yere gitmeseydin" diye eleştirdiği Ceyda Düvenci, "Keyfimden buraya gitmedim. Setim burada olduğu için sadece ailemle zaman geçirmek istedim" diye yanıt verdi.Düvenci-Şakrak çiftinin birçok takipçisi de ünlü çifte "Bara, gece kulübüne değil bir restorana gitmişsiniz. Hele ki yanınızda kızınız varken size bir seferlik ayrıcalık yapabilirlerdi" diye destek verdi.


CEYDA DÜVENCİ BEBEĞİNİ KAYBETMİŞ KADINLARA SESLENDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com