Bugun...
CEYDA SABAH COŞKUN SABAH'TAN ŞÜPHELENİNCE EVİ BASTI!
Tarih: 23.01.2018 13:55  Güncelleme: 23.01.2018 20:22
facebook-paylas

Ceyda Sabah'ın boşanma sürecinde yaptığı gizli baskın başına dert oldu. Ceyda Sabah önceki yıl eşi Coşkun Sabah'ın evde unuttuğu cep telefonuna gelen aşk mesajlarını görünce çılgına dönüp boşanma davası açmıştı.

BASKINI YANLIŞ EVE YAPTI

Yine bir sabah eşinin cep telefonunu karıştırırken Etiler'deki dairesinde bir kadınla buluştuğunu öğrendi ve harekete geçti. Yanına çilingir de alan Ceyda Sabah, adrese baskın yaptı.

EVDE KİRACI VARDI

Ceyda Sabah, Coşkun Sabah'ın kiraya verdiğinden haberdar olmadığını iddia ettiği dairesinin kapısını çilingirciye açtırdı. Ancak içerde eşini bulamadı. Üstüne üstelik Ceyda Sabah baskın yaptığı dairenin kiracısının açtığı davayla karşı karşıya kaldı.

KADIN ÇAMAŞIRLARI VARDI

Daireye girdiği çilingirci ile beraber hakkında dava açılan Ceyda Sabah'ın geçen hafta görülen duruşmada kendini savundu ve ''Yönetici evde kiracı olduğunu söylemedi. Ben de çilingirle içeri girdim. Dairede kadınlara ait çamaşırlar gördüm.'' dedi.

YENİDEN YARGILANACAK

Mahkeme Ceyda Sabah ve çilingir Süleyman Akkaya hakkında beraat kararı verdi. Ancak Coşkun Sabah'ın yakın dostu olan eski kiracısı Mustafa Kayışoğlu karara itiraz etti ve beraat bozuldu. Şimdi Ceyda Sabah aynı davayla ilgili yeniden yargılanacak.


"ÇOK FAZLA KONUŞMAK İSTEMİYORUM, STRESLİ BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ" Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com