Bugun...
DEFNE SAMYELİ, KONSER ÜCRETİNİ BELİRLEDİ!
Tarih: 21.01.2018 18:49  Güncelleme: 22.01.2018 09:23
facebook-paylas

Spikerlik ve oyunculuktan sonra şarkıcılığa yönelen ve iddialı sahne duruşuyla dikkat çeken Defne Samyeli, hedef büyüttü. Yeni kariyer planlamasını şarkıcılık üzerine yoğunlaştıran Samyeli, sahne fiyatını da belirledi. Sanatçının, konser için 75 bin TL talep ettiği iddia edildi.

Defne Samyeli, konser ücretini belirledi
Magazin dünyasının ünlü isimleri kazançlarını artırmak için farklı alanlara yönelmekten çekinmiyor. Bunun son örneği Defne Samyeli oldu.

1508850557_lidyana___defne_samyeli_6

Haber spikeri olarak tanınan eski güzellik kraliçelerinden Defne Samyeli, önce oyunculuğa sonra da şarkıcılığa merak sardı.

defnesamyeli1

Şarkıcılık konusunda hayli iddialı olan Samyeli, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda da dinleyicilerden tam not aldı. Üstelik Samyeli, şarkıcılık konusundaki yeteneğini yılbaşı gecesi için hazırlanan O Ses Türkiye programındaki performansıyla da bir kez daha kanıtladı.

defne-samyeli4407812885a490e9fcabdb

Genç kızları andıran fiziğiyle dikkat çeken Defne Samyeli’nin şarkıcılık konusuna iyice odaklandığı ve sahne teklifleri almaya başladığı öğrenildi. Ajda Pekkan’dan eğitim alan Samyeli, sahne fiyatını da belirledi. Spikerlik ve oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da kendisini kanıtlayan Samyeli konser için 75 bin TL istiyor.


CANER ERKİN İSTEDİ, ŞÜKRAN CAN DOSTUNU SİLDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com