Bugun...
DEMET AKALIN İLE YAŞADIĞI POLEMİK MURAT DALKILIÇ'A PAHALIYA MÂL OLDU!
Tarih: 08.01.2017 11:41  Güncelleme: 09.01.2017 09:08
facebook-paylas

Demet Akalın ve Murat Dalkılıç gerilimi yakışıklı popçu Dalkılıç için iyi sonuçlanmadı. Yılbaşında Demet Akalın ile Bakü'de konser veren Murat Dalkılıç, program öncesi meslektaşıyla yaşadığı tartışma yüzünden işinden oldu. 1996 yılından bu yana Bursa Uludağ'da düzenlenen Winterfest etkinliğine Demet Akalın ile yaşadığı tartışma yüzünden katılmaktan vazgeçen Dalkılıç, maddi zarara uğradı.

“KIDEM DİYE BİR ŞEY VAR OĞLUM”

Yılbaşında Bakü’de verecekleri konserin öncesinde özel uçak kiralayan iki sanatçının arası Dalkılıç’ın eşi Merve Boluğur ve bazı yakınlarını bu uçakla Bakü’ye götürmek istemesi yüzünden açılmıştı. İkilinin arasındaki gerilim konser afişi yüzünden zirveye taşınmış ve Demet Akalın Twitter'a “Şımarıklık para etmez! Kıdem diye bir şey var! Elbette ki ilanda arkamda kalacaksın, yok daha neler. Ne oldu oğlum sana, kendine gel!” diye yazmıştı.

İŞİNİ KAYBETTİĞİYLE KALDI

Tüm bu yaşananların ardından Akalın ve Dalkılıç, yılbaşı gecesi Bakü’de eşleriyle birlikte objektif karşısına geçip poz verdi ve “Küskünlük yok” mesajı verdi. Ancak olan Dalkılıç’a oldu.

Demet Akalın ile bir daha karşılaşmamak ve aynı ortamda bulunmamak için Bursa Uludağ’daki etkinliğin organizatörlerine konser vermek istemediğini söyleyen genç popçu, her ne kadar Akalın ile “Küs değiliz” pozu verse de iş kaybına uğramasıyla kaldı.


DEMET AKALIN'IN TEPKİSİ SONRASI BİRCE AKALAY'DAN GERİ VİTES! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting
1
SOZ
STAR TV %7.89
2
CUKUR
SHOW TV %7
3
SURVIVOR
TV8 %6.7
4
YASAK ELMA
FOX TV %5.52
5
SOZ (OZET)
STAR TV %5.32
6
FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER
FOX TV %4.96
7
CUKUR (OZET)
SHOW TV %4.07
8
YASAK ELMA (OZET)
FOX TV %3.7
9
SIYAH BEYAZ ASK
KANAL D %3.4
10
SURVIVOR EKSTRA
TV8 %3.08

23 Nisan için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com