Bugun...
DEMET AKALIN'IN KAFA GÖZ YARAN İMLA HATALARINA ÇÖZÜM BULUNDU!
Tarih: 08.02.2018 13:22  Güncelleme: 08.02.2018 22:01
facebook-paylas

Sadece girdiği polemiklerle değil aynı zamanda kafa göz yaran imla hatalarıyla da magazin gündeminde kendisine yer bulan şarkıcı Demet Akalın, bu hatalarıyla ilginç bir girişimin de kapısını açtı.

Demet Akalın?ın yazım yanlışlarını düzelten hesap?
Sosyal medyayı etkin olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Demet Akalın gün içinde çok sayıda paylaşıma imza atıyor. Bu paylaşımlar kimi zaman kendisi hakkında çıkan bir haberi yalanlama şeklinde olurken kimi zaman da bir konseri hakkında yapılan paylaşımlardan oluşuyor. Akalın bu paylaşımları ardı ardına yaparken en çok eleştirildiği konu hemen herkesin tahmin edeceği üzere imla hataları oluyor. Sadece ekleri ayrı yazmak gibi basit hatalardan tutun da kelimelerin tamamen yanlış yazılmasına kadar geniş bir yelpazede hatalar yapan Akalın’ın imdadına yeni açılan bir hesap yetişti.

DEMET’İN METİNLERİNİ DÜZELTİYOR

Demet Akalın’ın yaptığı hemen hemen tüm paylaşımların altına yorumda bulunarak Akalın’ın ifadelerini düzelten bu hesabın adı ise Demet Akalın tercümanı… Bu parodi hesabın Akalın’ın hatalarına ne kadar uzun bir süre katlanacağı ise merak konusu.

demet-akalin-ic


8 AY ÖNCE EVLENEN SARP APAK BABA OLACAK! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com