Bugun...
DEMET ŞENER'DEN MANİDAR PAYLAŞIM!
Tarih: 28.11.2016 17:41
facebook-paylas

11 yıllık eşi İbrahim Kutluay ile boşanma sürecinde olan Demet Şener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yeni hayatına başladığını sinyallerini veriyor. Kutluay ayrılık süreci boyunca sessizliğini korurken, Şener ise son paylaşımıyla manidar bir mesajla eşine göndermede bulundu.

Geçtiğimiz hafta magazin gündeminden düşmeyen Demet Şener ve İbrahim Kutluay ikilisi artık hayatlarına tek başına devam edecek. Kutluay'dan aldatılma gerekçesiyle boşanma kararı alan Şener, yeni hayatından kesitleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Demet Şener'in son paylaşımı da bir hayli manidar oldu ve ayrılık sürecinde olduğu eşine 'gönderme yapıyor' şeklinde yorumlandı:

Evliliği boyunca hayatı ıskaladığını söyleyen Şener, bundan sonra hazırladığı listeye sadık kalacağını ve kendisi için bir şeyler yapmak istediğini şu sözlerle belirtti. İşte ünlü mankenin bundan sonraki yaşantısına dair planları: 'Kendime bir liste yaptım, artık biraz da kendim için bir şeyler yapmak, sadece kendimle, dostlarımla olabildiğim, gördüğüm ya da görmediğim yerlere gitmek… İlk sırada Kapadokya'da balon turuna çıkmak var. 15 yıldır ertelediğim şeyleri yapmak. Düşünüyorum da ne çok şeyden kendimi mahrum etmişim… Olsun hiçbir şey için geç değil. Siz de benim yaptığım bu hataya düşmeyin. Çocuklarınız dışında kimse için kendinizden vazgeçmeyin. 39 yaşında kendimi yeniden keşfetmeye başladım ne garip hayat. Her zaman İrem ve Ömer benim önceliğim olacak ama artık kendim için de birşeyler yapacağım. Her zaman olduğu gibi başım dik, cesurca yaşayacağım bu hayatı… Hayat insana ne güzel de öğretiyor bazı şeyleri… Hayatın bizlere bundan sonra güzellikler getirmesi dileğiyle…'


DEMET ŞENER, SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMIYLA GÖNDERME Mİ YAPTI? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com