Bugun...
DENİZ AKKAYA: "KAYSERİLİYİM, PARAMIN HESABINI..."
Tarih: 13.04.2016 07:59  Güncelleme: 13.04.2016 09:18
facebook-paylas

Güzel manken Deniz Akkaya, Kayserililer için söylenen "Eli sıkıdır" lafı için şunları söyledi: "Biliyorsunuz Kayserililer’le ticaret yapmak kolay değildir derler hep. Ben ise aksini düşünüyorum. Kayserililer cimri değildir sadece paralarının hesabını iyi bilirler. Ben de bir Kayserili olarak paramın hesabını iyi bilirim"

İcralık mallara yatırım yapan Deniz Akkaya, “İcradan satışa çıkan uçaklar da varmış, almayı düşünür müsünüz?” sorusuna “Ben uçağa biletle binmeyi tercih ederim. Özel uçak çok masraflı. Benim için en güzel tekne ve uçak arkadaşımın olandır” diye espri yaptı. Akkaya, sözlerine şunları da ekledi:

“Bana göre gayrimenkul en iyi yatırımdır. Keza iyi bir araç da can güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bu ikisini de almak benim için bir gereklilik. İcradan uçak alanlarda var tabii ama benim tercihim gayrimenkul yatırımından yana. Lüks spor araba tutkum da yok. Yüksek arazi aracı kullanmayı tercih ediyorum. Zaten kızımdan sonra spor araba benim için çok daha uzak bir tercih oldu"


DENİZ AKKAYA PATLAYAN FLAŞLAR SONRASINDA... Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com