Bugun...
DENİZ SEKİ FARUK SALMAN'IN KIYAFETLERİNİ ATTI!
Tarih: 20.11.2017 18:02  Güncelleme: 20.11.2017 22:25
facebook-paylas

Deniz Seki, eski nişanlısı Faruk Salman'ın evde kalan kıyafetlerini kimsesizlere verdi. Deniz Seki boynundan hiç çıkarmadığı, üzerinde sonsuzluk işareti bulunan ve ‘Faruk’ yazan kolyelerini eski sevgilisine iade etti. Faruk Salman’ın evde kalan kıyafetlerini ise sokakta yaşayan kimsesizlere dağıttı ve eskiye ait ne varsa temizlik yaptı.

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Deniz Sekive Faruk Salman'ın neden ayrıldığı merak ediliyordu.

FARUK SALMAN'A TOKAT ATTI

İddialara göre, ayrılık nedeni Faruk Salman'ın ihanetiydi. Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan hemen sonra Faruk Salman, Seki'ye onu cezaevindeyken başka bir kadınla aldattığını itiraf etti. İhanete uğradığını öğrenen Deniz Seki sinir krizi geçirip Faruk Salman'a tokat attı ve ilişkilerini bitirme kararı aldı. Bir süre sonra yeniden barışan çift aralarındaki sorunları aşamadı ve ilişkilerini bir kez daha bitirme kararı aldı.

Ayrılığın ardından ilk kez konuşan Deniz Seki "Olmadı, o benim ilk aşkımdı çok kıymetlimdir. Ben de onun için çok kıymetliyimdir biliyorum. Ama hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir arkadaşlar." açıklamasını yaptı.

Deniz Seki Faruk Salman'ın kıyafetlerini attı


GÜZEL OYUNCU SELMA ERGEÇ'İN ARJANTİN'DE HAYRAN KİTLESİ VAR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com