Bugun...
DENİZDE ÖPÜŞÜRKEN YAKALANAN ŞEBNEM BOZOKLU BAKIN KİMİNLE AŞK YAŞIYORMUŞ
Tarih: 24.11.2016 08:41
facebook-paylas

Yaz sonunda Bodrum'da iç çamaşırlarıyla denize girip bir erkekle öpüşürken yakalandıktan sonra 6 yıllık eşi Emre İzer'den boşanan Şebnem Bozoklu'nun rol arkadaşı Kerem Fırtına ile yeni aşka yelken açtığı ortaya çıktı.Geçtiğimiz haftalarda kadrosunda yer aldıkları tiyatro oyunu çıkışı birlikte çekilen fotografları karşısında arkadaş olduklarını söyleyen ikili, önceki akşam Cihangir Adana İl Sınırı'ında baş başa yemek yedi.Oturdukları masada gözlerini birbirinden ayırmayan sevgililerin sürekli şakaladıkları görüldü. Mekan çıkışında birlikte kapıya çıkan ikili, patlayan flaşlar ile şaşkına dönerken, Fırtına'nın kafasını önüne eğerek kaçmaya çalışması dikkat çekti.Yakalanan aşıklar sonrasında 50 mt ilerideki taksi durağına yönelirken, Bozoklar önden, Fırtına ise arkasından mesafeli şekilde birbirlerini takip etti. Basın mensuplarının Kerem Bey ile yine birlikte görüntülendiniz. Aşk mı yaşıyorsunuz? sorularına Bozoklar "Teşekkür ederiz" cevabını verdi.

İlişkinizi yalanmıyorsunuz yani? şeklindeki gelen ikinci soruya ise utangaç bir ifadesi ile "İyi akşamlar" yanıtını alan gazeteciler "O zaman hayırlı olsun" şeklindeki tebrikleri ise arkasından gelen sevgilisi Kerem Fırtına'yıda tebesüm etitirdi. Aşk yaşamaya başladıklarını inkar etmeyen ikili ,daha sonra aynı taksiye çıkışta yanlarına gelen bir bayan arkadaşları ile binerek uzaklaştılar.

Yaz aylarında şarkıcı Fatma Turgut ile büyük bir aşk yaşayan Kerem Fırtına'nın bu ilişikisi geçtiğimiz ay sürpiz bir şekilde bitmişti. Yaşanan bu ayrılığın ardından biten aşkın sebebinin Turgut'un yakın çevresinde Fırtına'nın rol arkadaşı Şebnem Bozoklu ile yakınlaşması olduğu iddia edildi. 


ŞEBNEM BOZOKLU GECELERDE SOBELENDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com