Bugun...
DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ YAYIN AKIŞINDA NEDEN YOK?
Tarih: 13.12.2017 12:12
facebook-paylas

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayın akışında yer almamasıyla izleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak sorusunu sormaya başladı. Son bölümde Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Heyecanın doruk noktalara ulaştığı bu bölümden sonra Diriliş Ertuğrul'un 99. bölümü ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? diye merak ediliyor.

Diriliş Ertuğrul izleyicilerini üzecek haber geldi, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam yayın akışında yok! Yani Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yayınlanacak olan 99. bölümü daha ilerki bir tarihte yayınlanacak. Peki Diriliş’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ve hangi gelişmeler yaşanacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN YOK?

Diriliş Ertuğrul setinden geçtiğimiz hafta dumanlar yükselmiş ve yangın haberiyle birçok kişi paniklemişti. Diriliş’e verilen zorunlu molanın sebebinin bu yangın olduğu açıklandı. Şirket çalışanları yangını itfaiyeye bildirmesine rağmen tüm kostüm ve kıyafetler yanmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği platoya gelerek yangına müdahale ederken, olayda yalnızca maddi hasar meydana geldiği bildirilmişti.


 

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün ertelendiğine dair haber Twitter üzerinden yayınlandı. Yapımcılar tarafından bildirilen yeni bölüm tarihi ise 20 Aralık Çarşamba olarak belirtildi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan'ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan'ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan'ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan'ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?


ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ'NDE BİR İLK: EN İYİ YOUTUBER KATEGORİSİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com