Bugun...
DİRİLİŞ ERTUĞRUL İÇİN HER ŞEY TAMAM! PEKİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Tarih: 10.10.2017 10:06  Güncelleme: 10.10.2017 11:56
facebook-paylas

Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranları büyük bir merakla yeni sezonun başlangıç tarihini araştırıyor. Diriliş Ertuğrul'un fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı, bu demek oluyor ki Diriliş Ertuğrul'un yayın tarihi çok yaklaştı. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanmasına kısa süre kala birçok hayran dizi hakkındaki gelişmelere odaklanmış durumda.

Diriliş Ertuğrul’da yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu sorulurken dizi hakkında gelişmeler de sürüyor. Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan ilk fragmanında Ertuğrul Bey’in ölme sahnesi konuşulurken dizinin eski bölümlerinde rol alan bir oyuncudan da kötü haber geldi. İşte Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümüyle ilgili detaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TRT’den resmi açıklama gelmediği halde dizinin ekim ayı içinde başlaması bekleniyor. Ertuğrul'un geçen sezonu 26 Ekim'de başlamıştı. Bu yıl da Ekim ayında başlayacağı yönünde iddiaları gelse de bu haberler kesinlik taşımıyor.

dirilis-ne-zaman

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCUSUNDAN KÖTÜ HABER

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisi ile ekranlarda olan Tahir Ulubayrak hastanede tedavi altına alındı. 14 gündür zor günler geçiren ünlü isim 20 gün içinde 14 kilo verdi. Dahiliye servisinde yatan Ulubayrak, 20 gün içinde 13 kilo verdi. Çok yüksek çıkan kreatin ve kalsiyumu düşüremiyorlar ve durmadan sıvı kaybı yaşıyor. Değerli oyuncumuz için dualarınızı eksik etmeyin.” notunu düştü. Kurtlar Vadisi Pusu, Diriliş Ertuğrul, Küçük Gelin, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi” gibi çok sayıda dizi ve reklam filmlerinde oynayan Tahir Ulubayrak, sinema filmlerinde de rol aldı. Ulubayrak, en son geçtiğimiz Nisan ayında vizyona giren, “Azem 3: Cin Tohumu” isimli yerli korku filminde rol almıştı.

dirilis

ERTUĞRUL GAZİ GERÇEKTE NASIL ÖLDÜ?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunu büyük merakla bekleyen izleyiciler Ertuğrul'un arkasından tutulan yası görünce “Ertuğrul ölecek mi?” sorusunu sormaya başladı. Peki Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu başlayacak, Ertuğrul ölecek mi? Ertuğrul Gazi, yöneticiliği döneminde aşiretinin nüfusunun az olmasından dolayı barış merkezli, tedbirli ve ihtiyatlı bir siyaset izledi. Çevresinde bulunan Türkmen beylikleri ve Bizans (İnegöl-Karacahisar-Bilecik) tekfurlarıyla daima iyi geçinip onların durumlarını ve siyasi şartları gayet iyi değerlendirerek başında bulunduğu aşiretini ve idaresi altında yaşayanları sulh ve sükûn içinde yaşattı. Ertuğrul Gazi, emri altındaki topraklarda yaşayan halk tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişiydi. Söğüt’teki Hıristiyan tebaası da Ertuğrul Gazi’yi yürekten seviyor ve sayıyordu. Yurt tuttuğu bölgede huzur ve güveni sağladı. Ertuğrul Gazi, 1281 senesinde 93 yaşlarında iken Söğüt’te vefat etti. Türbesi Söğüt’tedir. Her yıl eylül ayının 2.haftası pazar günü anma törenleri yapılmaktadır.

YENİ SEZONA NELER OLACAK?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?


ASLIHAN DOĞAN'DAN MAÇ SONRASI OLAY PAYLAŞIM! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

24 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com