Bugun...
DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLAYACAK? YENİ SEZONDA DİZİDEN KİMLER AYRILACAK?
Tarih: 26.09.2017 12:49  Güncelleme: 26.09.2017 14:02
facebook-paylas

Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünü bekleyen dizinin hayranları merakla her salı günü diziyi araştırıyorlar. Dizinin klasikleşen günü olan salı akşamlarında izleyicilerin Diriliş Ertuğrul heyecanı artıyor. Diriliş Ertuğrul'un henüz yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair bir ayrıntı olmasa da yeni sezon hakkında farklı açıklamalar geliyor.

Yayınlandığı 3 sezonda kendi izleyici kitlesini oluşturan Diriliş Ertuğrul’da yeni sezon merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda hangi oyuncular ayrılacak? Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunun başlangıç tarihi belli mi? Birçok izleyicinin merakla beklediği tarihlere dair detaylar adım adım geliyor. Dizinin yeni sezonunda bazı oyuncuların diziden ayrıldığı konuşuluyor. Diriliş Ertuğrul’da hangi isimler diziden ayrıldı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL GEÇEN SENE BAŞLADIĞI TARİHTE BAŞLAYABİLİR Mİ?

TRT'den resmi açıklama gelmediği halde dizinin ekim ayı içinde başlaması bekleniyor. Ertuğrul’un geçen sezonu 26 Ekim’de başlamıştı. Bu yıl da Ekim ayında başlayacağı yönünde iddiaları gelse de bu haberler kesinlik taşımıyor.

dirilis-ertugrul-70-bolum

ENGİN ALTAN DÜZYATAN AÇIKLADI: AYRILACAK MI?

Onur Baştürk’e verdiği ropörtajda Diriliş Ertuğrul’daki akıbetini de değerlendiren Engin Altan Düzyatan, hakkında çıkan haberleri yalanladı. İşte, Düzyatan’ın vermiş olduğu demeçler;

“Diriliş” bu sezon da devam ediyor. Dördüncü sezonumuz. Evet, her yıl ayrılacağıma yönelik haberler çıkıyor. Oysa hiçbir zaman öyle bir fikrimiz olmadı. Devam ediyorum. Bu son sezon mu olur bilmiyoruz ama, yol içerisinde anlaşılacak.”

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA HANGİ OYUNCULAR AYRILACAK?

Sabah’ın haberine göre, yeni sezon ile ilgili ilk ayrıntılar ise gelmeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul’un 4.sezonunda ayrılacak oyuncular: Alâeddin Keykubad, Hayme Ana, Komutan Ares, Sadettin Köpek, Çolpan Hatun.

dirilis-ertugrul-73-son-bolum

ERTUĞRUL GAZİ GERÇEKTE NASIL ÖLDÜ?

Ertuğrul Gazi, yöneticiliği döneminde aşiretinin nüfusunun az olmasından dolayı barış merkezli, tedbirli ve ihtiyatlı bir siyaset izledi. Çevresinde bulunan Türkmen beylikleri ve Bizans (İnegöl-Karacahisar-Bilecik) tekfurlarıyla daima iyi geçinip onların durumlarını ve siyasi şartları gayet iyi değerlendirerek başında bulunduğu aşiretini ve idaresi altında yaşayanları sulh ve sükûn içinde yaşattı.

Ertuğrul Gazi, emri altındaki topraklarda yaşayan halk tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişiydi. Söğüt'teki Hıristiyan tebaası da Ertuğrul Gazi'yi yürekten seviyor ve sayıyordu. Yurt tuttuğu bölgede huzur ve güveni sağladı. Ertuğrul Gazi, 1281 senesinde 93 yaşlarında iken Söğüt'te vefat etti. Türbesi Söğüt'tedir. Her yıl eylül ayının 2.haftası pazar günü anma törenleri yapılmaktadır.


İREM DERİCİ YOĞUN BAKIMDAKİ 16.GÜNÜNDE PİŞMANLIĞINI DİLE GETİRDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com