Bugun...
DOLAR YENİDEN YÜKSELİŞE GEÇTİ!
Tarih: 05.12.2016 11:01
facebook-paylas

Başbakan Binali Yıldırım, Bütçe maratonu öncesi Ankara'da AK Parti Genel Merkezi önünde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"PERŞEMBE GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIZ"

Alınan ekonomik tedbirlerle ilgili konuşan Başbakan Yıldırım, "Rusya dönüşü Perşembe günü, EKK toplantımızda aldığımız tedbirleri açıklayacağız" dedi.DOLAR YÜKSELİŞTE

İtalya'da yapılan referandumdan "hayır" sonucu çıkması, euronun hızla değer kaybetmesine neden oldu. Euro, dolar karşısında yüzde 1'e yakın değer kaybederken içeride de kurlar haftaya hareketli bir başlangıç yaptı. Güne 3.5350 TL'den başlayan dolar, ilerleyen dakikalarda 3.54 TL, euro ise 3.76 TL sınırını aştı.

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ MECLİS YOLUNDA

Diğer yandan Başbakan Binali Yıldırım, MHP ile yapılan anlaşma sonrası anayasa değişikliğiyle ilgili şunları söyledi:

"Bir süreden beri çalışmalarını yürüttüğümüz kısıtlı, sınırlı anayasa değişikliğinde de belirli bir noktaya geldik. Onunla ilgili istişaremizi sürdüreceğiz. Gözden geçirmeler devam ediyor. Karşılıklı arkadaşlarımız görüşüyorlar. Gerek Sayın Bahçeli’ye gerek bize bu görüşmelerin sonucunu rapor ediyorlar. Bizden aldıkları yeni bilgilerle tekrar görüşüyorlar. Bu teklifi AK Parti grubu olarak verinceye kadar da bu görüşmeler devam edecek. Anayasa değişikliğinin bu hafta Meclis'e gelmesi için gayret gösteriyoruz"


SİNAN ÖZEN 'ÇALMADIM' DEDİ, ERKAN ÇELİK ANINDA BELGE İLE İSPATLADI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com