Bugun...
DOLMUŞ ŞOFÖRÜ O ANLARI ANLATTI!
Tarih: 13.12.2016 14:14
facebook-paylas

Beşiktaş'taki terör saldırısından hemen önce oradan geçen dolmuş şoförü Enver Günaydın'ın tez canlılığı, kendisinin ve yolcuların canını kurtardı. Günaydın, dolmuşuyla Beşiktaş'tan Taksim'e doğru ilerlerken terör saldırısı meydana geldi. Patlamadan kıl payı kurtulan 48 yaşındaki Günaydın'ın yolcularından yaşamını yitiren olmadı ancak biri yaralandı.Aracında patlama dolayısıyla hasar oluşan Günaydın'ın, servisteki yerini almak için hızlı davranması hem kendisinin hem de yolcularının hayatını kurtardı. Günaydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş-Bursaspor maçının bitmesinden sonra Beşiktaş'tan aldığı yolcularla Taksim yönüne ilerlediğini söyledi.

Maçka yokuşundan çıkarken, biraz geç kaldığını ve kendisini geçen dolmuşları geçerek sırasını almak zorunda olduğu için acele ettiğini ifade eden Günaydın, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Taksim'den Beşiktaş'a dönme sırası benimdi. Ancak ben biraz geri kaldım ve birkaç dolmuş beni geçti. Beşiktaş'tan yolcularımı aldım ve yukarı doğru çıkmaya başladım. O sırada yolların açıldığını fark ettim. Geç kaldığımdan dolayı sıramı kaçırmamak için acele ettim. Stadın üzerinde bulunan ışıkları geçtim. Gümüşsuyu'na doğru 20 metre geçer geçmez arkadan patlama gerçekleşti. Sıramı almak için acele etmeyip yavaş hareket etseydim belki de ölürdüm. Acele ettim, o da beni ve yolcuları kurtardı."


PATLAMAYLA İLGİLİ SON DURUM NE? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

23 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com