Bugun...
DURSUN ÖZBEK YENİDEN BAŞKAN ADAYI OLACAK!
Tarih: 13.10.2017 13:19  Güncelleme: 13.10.2017 17:59
facebook-paylas

Galatasaray Kulübü Divan Başkanı İrfan Aktar, Başkan Dursun Özbek'in bir dönem daha devam etmesini beklediğini söyledi.

Galatasaray'ın en çok tartışışan başkanlarından biri olan Dursun Özbek, son dönemde yaptığı çalışmalar ve transferlerle bu olumsuz durumu bir nebze olsun tersine çevirdi. Galatasaray Kulübü Divan Başkanı İrfan Aktar da gelecek yıl Dursun Özbek'in yeniden başkan adayı olacağını söyledi.

"2018'DE YENİDEN ADAY OLACAK"

Milliyet'e konuşan İrfan Aktar, Özbek'in elinden geleni yaptığına dikkat çekerek; "Mali tablolar ortada ve ilk kez artı verdi. Aslında Galatasaray gibi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın problemleri birbirine benziyor. Ancak bizim Riva ve Floryamız olunca müdahale etme şansımız var. Florya'dan da para gelecek" şeklinde. konuştu.


Son dönemde özellikle futbol takımının başarılı olmasıyla beraber Başkan Dursun Özbek'in elinin güçlendiğine ve eleştirilerin sona erdiğine dikkat çeken Aktar; "İşte görüyorsunuz divan toplantıları bile artık 1 saatte bitiyor. Başka zaman olsa böyle mi olur?" dedi.

İrfan Aktar, kurulan takım ve yapılan transferlerin maliyetiyle ilgili olarak ise; "Bizim ayarımızdaki takımların transferlerine bakınca gayet makul duruyor" derken, Dursun Özbek'in devam edip etmeyeceğiyle ilgili soruya ise "Başkan devam etmek isteyecektir. Başladığı işleri bitirmesi gerekir" yanıtını verdi.


ALİ DÜRÜST: YILDIRIM DEMİRÖREN İSTİFAYI DÜŞÜNMÜYOR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com