Bugun...
ELON MUSK'I KESELEYEN TELLAK, BAHŞİŞ YERİNE ARABA İSTEDİ!
Tarih: 12.11.2017 08:45  Güncelleme: 12.11.2017 12:05
facebook-paylas

Tesla’nın sahibi Elon Musk'ı, gittiği tarihi Şengül Hamamı’nda keseleyen tellak 'bayağı bir ölü hücre çıktı' dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından Ankara'nın tarihi Şengül Hamamı'na giden Elon Musk, korumalarının kontrolü sonrasında hamama girdi.

Elon Musk'ı keseleyen tellak, bahşiş yerine araba istedi

"MAŞALLAH BOYU ÇOK UZUNDU"

Peştamalini giyen Musk, saunada terledikten sonra kendisini 41 yıllık keseci Ali Güvenç'in ellerine teslim etti. Ali Güvenç "Kendisini önce saunaya davet ettim. Bu arada Türkçe adımı sordu. Yanıtladım. Kendi adını da söyledi. İlk kez geldiğini hissettim çünkü nasıl davranacağını bilmiyordu. Ardından buhar banyosuna götürdüm. Burada kafayı sokunca gelen aşırı sıcaktan rahatsız oldu, giremedi. Göbek taşına aldım hemen. Maşallah boyu çok uzundu. Taşın tümünü neredeyse kapladı." dedi.

Elon Musk'ı keseleyen tellak, bahşiş yerine araba istedi

"KORUMAYA 'BAK' DEDİM SENİN 'BOSS' KAYBOLDU"

Yaklaşık 1.5 saat hamamda kalan Musk'ı keseleyen Güvenç "Terledikten sonra iyice bir keseledim. Bayağı bir ölü hücre çıktı. Gülerek bana gösterdi kollarını. Ardından köpük banyosuna geçince iyici rahatladı. Kaybettim köpüğün içinde onu. Koruma Nick, yanı başındaydı. ‘Bak' dedim ‘Senin boss (patron) kayboldu'. Biraz da masaj yaptım. Ama sert yapmadım masajı.

"HAMAMDAN VAZGEÇMEZ ARTIK"

Bitince çok mutlu oldu. Türkçe teşekkür etti. Yine geleceğini söyledi. Elektrikli bir araba istedim espriyle. Gülerek kafasını salladı. Ünlü bir misafirimizi hamamızdan mutlu göndermek bizi de memnun etti. Alıştı, hamamdan vazgeçemez artık." diye konuştu.


İBB BAŞKANI MEVLÜT UYSAL GÖKDELENLE MÜCADELE SÖZÜ VERDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com