Bugun...
EMENİKE'DEN FENERBAHÇELİLERE HABER VAR!
Tarih: 18.06.2016 19:36
facebook-paylas

F.Bahçe’de Emenike’nin takıma dönüp dönmeyeceği merak edilirken, yıldız futbolcu istekli...

Hürriyet'in haberine göre: Geçen sezona Katar’ın Al Ain takımında başlayıp West Ham’da bitiren Emenike açıklamalarda bulundu.

TECRÜBE KAZANDIM

"West Ham benim için önemli bir tecrübe oldu. Orada çok şeyler öğrendim... Fenerbahçe’ye kendi isteğimle geri dönmüştüm. Ancak bazen kötü dönemler geçirdim. Şimdi özeleştiri yapınca bazı hatalar yaptığımı görüyorum."

F.BAHÇE'NİN SÜRPRİZ TRANSFERİ OLACAĞIM

"F.bahçe’nin bu yıl sürpriz transferi olmak istiyorum. Belki benden kimse şu an çok şey beklemiyor ama farklı bir şekilde geri dönüyorum. -Taraftar ile yaşadığım sorunları unuttum. Umarım onlar da unutur ve beni yeniden kabullenirler. Onlara borcum olduğunu düşünüyorum."

F.BAHÇE'NİN DEĞERİNİ ANLADIM

"Başkanımız ile konuştum. Bana değerli olduğumu yeniden hissettirdiği için teşekkür ediyorum. Artık borcumu ödeme zamanının geldiğini düşünüyorum. F.BAHÇE’nin değerini ayrıldığınız zaman daha iyi anlıyorsunuz, ortam harika... Avrupa kulüplerinde bile böyle bir ortam bulabilmek mümkün değil..."

 

15 MİLYONDAN AŞAĞI SATILMAYACAK

F.bahçe yönetimi, Çin’den Emenike’ye gelen teklife ret yanıtı verdi. Nijeryalı’nın değerinin altında bir teklifi kabul etmeyeceğini yakın çevresine anlatan Başkan Aziz Yıldırım eğer 15 milyon Euro gibi bir teklif gelirse Emenike’yi satmayı düşünebileceklerini söyledi. Yıldırım, Nijeryalı golcünün bedelinin en az 15 milyon Euro olduğunun da altını çizdi.


EMENİKE'NİN FENERBAHÇE PLANLARI TARAFTARI TEDİRGİN ETTİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com