Bugun...
EMRE BELÖZOĞLU: KÜFÜR ÇOK YANLIŞ BİR ŞEY!
Tarih: 08.04.2018 16:44
facebook-paylas

Emre Belözoğlu, katıldığı bir televizyon programında, "Küfür hayatın her alanında yanlış ama saha içinde bunlar olabilir" şeklinde konuştu. Başakşehir'in orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu, TV 8,5 kanalında yayınlanan "Ayça Yılmaz'la Zirvedekiler" adlı programda açıklamalarda bulundu.

"KÜFÜR SAHADA OLABİLİR"

Küfürle ilgili gelen bir soruya cevap veren Emre Belözoğlu, saha içinde bu tip şeylerin normal olduğunu belirterek şunları söyledi: "Küfürün hayatın her alanında yanlış olduğunu düşünüyorum. Sahanın içerisinde kendimi yönetemediğim zamanları yaşadım. Sahanın içerisinde bunlar vardır. Biri tekme atar, küfür eder, siz cevap verirsiniz. Sokağın içerisinde yetişen herkes bunu bilir. Ancak bunlar saha içerisinde kalmalı. Herkes buna popülist, abartarak, magazinsel olarak yaşamak isterse, bu toplumsal bomba olarak karşımıza çıkar. Sahada hakem ya da TFF bunun karşılığını verir. Siz yorumcu olarak bunun cezasını vermeye kalkarsanız, toplumsal kıyım ortaya çıkıyor. Kuralların daha katı olması gerekli. TV başında, klavye başında küfür edenler, bunun boşa gittiğini, karşılığının olmayacağını düşünüyorlar sanırım. Allah katında vicdanı olan bunu yapmaz."

MELO HAKKINDA DA KONUŞTU

Fenerbahçe'de oynadığı dönemde Galatasaray'da forma giyen Felip Melo ile arasında yaşanan gerginlik hakkında görüşü sorulan Emre Belözoğlu "Melo'ya bir sevgim ya da antipatim yok. Melo biraz daha bunlardan beslenmeyi seviyor. Bunu bilerek yapıyor gibi, bilmiyorum yorumlamak da istemiyorum. Sahanın içerisinde olan sahada bitti. Futbolcuların buna böyle bakması gerekiyor, futbolun içerisinde bunlar var." diye konuştu.


DEMBA BA, BEŞİKTAŞ'A MI DÖNÜYOR? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

24 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com