Bugun...
ERDOĞAN NECATİ ŞAŞMAZ'I ÇAĞIRMADI!
Tarih: 31.10.2016 20:08
facebook-paylas

Sahip olduğu Pana Film'in "Kurtlar Vadisi Darbe" adını 15 Temmuz'dan 2 ay önce almasından dolayı hakkında soruşturma açılan Necati Şaşmaz, Cumhuriyet bayramı resepsiyonuna davet edilmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile beraber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir resepsiyon verdi.

SANAT, SİYASET VE İŞ DÜNYASI ORADAYDI

Cumhurbaşkanlığı Sarayında gerçekleşen resepsiyona; siyaset, sanat ve iş dünyasından kamuoyu tarafından bilinen pek çok kişinin yanı sıra şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınlarından oluşan kalabalık bir davetli grubu katıldı. Geceye katılanlarla özel olarak ilgilenen Erdoğan çifti, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

NECATİ ŞAŞMAZ ES GEÇİLDİ

Fakat resepsiyonda dikkat çeken bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı. Daha önce Erdoğan tarafından bütün organizasyonlara davet edilen Necati Şaşmaz, bu kez es geçildi.

Son dönemlerde sahibi olduğu Pana Film'in "Kurtlar Vadisi Darbe" ismini 15 Temmuz darbe girişiminden 2 ay önce alması "Nereden haber aldılar?" sorusunu akıllara getirmişti. Bunun yanında birtakım diyalogların ve Erdoğan'ın isminin yazılı olduğu mezar taşı sahneleri ile gündeme gelen dizi hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı.


ERDOĞAN'IN ANITKABİR DEFTERİNE YAZDIĞI NOTTA... Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

22 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com