Bugun...
ERGENLER BİLMEZ: TUVALET CAMINA SIKIŞAN HANDE ATAİZİ!
Tarih: 12.12.2017 11:23  Güncelleme: 12.12.2017 16:56
facebook-paylas

Cem Davran'ın "Tuvalet camı" göndermesine sinirlenen Hande Ataizi, sosyal medya hesabından Cem Davran'a ateş püskürdü.  Altın Kelebek Ödül Töreni'nde oyuncu Cem Davran'ın Hande Ataizi'ne yaptığı 'tuvalet camı' göndermesi damga vurdu.

HANDE'Yİ ÇILDIRTTI

Ayça Ayşin Turan'ın Ruhsar dizisinin jenerik şarkısını söylemesi üzerine Davran,"Aklıma tuvalet camı geldi nedense" diyerek o dönemdeki rol arkadaşı Hande Ataizi'ne göndermede bulundu.

Salonda gülüşmelere yol açan bu espriden kısa bir süre sonra Hande Ataizi sosyal medya hesabı üzerinden Ruhsar dizisindeki partneri Cem Davran'a cevap verdi. O dönemden bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Hande Ataizi altına da; "Yağmurlu bir günde, sen Cem Davran kalk, dizinin yıllarca yayınlandığı kanalın sunuculuğunu yap sonra da güzel anılarla değil de başkaları üzerinden prim yapmaya çalış. Ruhsar'ın ruhuna ters." notunu düştü.

SEREN BIRAKIP GİTMİŞTİ

Aşırı alkollü olduğu için yardımları da reddeden oyuncu, korkulu anlar yaşatmıştı. Kendisine yardım etmeye çalışan Seren Serengil için gazetecilere ''Siz gidin Seren Serengil’in fotoğraflarını çekin'' deyince, Seren Serengil de yardım etmeyi bıraktı. 4 metrelik duvardan düşme tehlikesi geçiren Hande Ataizi, mekanın korumalarının yardımlarıyla aşağıya indirilebildi.

Cem Davran Hande Ataizi'ni sinirlendirdi


ANGELİNA JOLİE ANOREKSİYAYA YAKALANDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

26 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com