Bugun...
ERHAN ÇELİK "GERÇEKLER ZAMANLA ORTAYA ÇIKACAK" DEDİ!
Tarih: 07.12.2016 09:18  Güncelleme: 08.12.2016 08:50
facebook-paylas

İki yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Gülben Ergen ile boşanma arifesinde olan spiker Erhan Çelik önceki akşam Ortaköy Feriye Lokantası'nda görüntülendi.Huzur evinde kalan TRT eski spikeri Mesut Mertcan'ın son istediğini kırmayarak ana haber bültenini birlikte sunduktan onuruna verilen yemeğe katılan Erhan Çelik, gazetecilerin sorularını yanıtladı. ‘’Geçtiğimiz günlerde boşanma davanız oldu. Davaya katılamadınız nedeni nedir?’’ sorusuna Çelik, ‘’Yaptığınız işe saygı duyuyorum. Basın emekçilerisiniz ama bugüne kadar magazinle ilgili hiçbir şey konuşmadım. Magazinin içinde olmadım’’ dedi.Son zamanlarda sosyal medya hesabından paylaştığı "Alın yazımı değiştiriyorum" gibi manidar fotograf paylaşımlarının boşanma aşmasında olduğu eşi Gülben Ergen’e birer gönderme olarak yorumlanan Çelik, ‘’Bütün bunların hepsi aynı kapsamın içine giriyor, magazinleşiyor. Benim şuan bahsettiğiniz olaylarla alakam yok’’ diyerek soruyu geçiştirdi.

Gazetecilerin, ‘’İhanet haberleri çıktı. Biz iki taraf da böyle bir şey konduramadık. Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?’’ sorusuna Çelik, ‘’Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Bugün için söyleyeceğim hiçbir şey yok. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor’’ diyerek akıllarda soru işaretleri bıraktı. Spiker, yeniden barışmanın olmayacağını da sözlerine ekledi.


İŞTE GÜLBEN ERGEN ERHAN ÇELİK ÇİFTİNİN BOŞANMA NEDENİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com