Bugun...
ERKAN ÇELİK, FOX SPİKERİ MURAT GÜLOĞLU'NU İŞTE BÖYLE BOMBALADI!
Tarih: 24.06.2016 15:03
facebook-paylas

Seda Sayan kendisine sürekli olarak ‘Yuva yıkan kadın’ denmesiyle ilgili sosyal medyada oldukça sert bir açıklama yayınlamıştı. Bugün Fox TV’de Murat Güloğlu’nun benzer açıklamalar yapması üzerine ünlü sanatçı, “4,5 yıl önce üstelik anlaşmalı olarak boşanmış olan Erkan Çelik ile ilgili her haber yapıldığında adımın karalanması artık yetti. Beni yuva yıkan bir kadın olarak gösterenler ve haber yapanlar hepiniz yargıya. Bakalım bu iddialarınızı yargı karşısında nasıl anlatacaksınız” şeklinde bir açıklama yaptı.Erkan Çelik kendisi ve nişanlısı Seda Sayan hakkında sert eleştirilerde bulunanlara Uçankuş TV aracılığıyla zehir zemberek bir yanıt verdi. Uçankuş TV Haber Koordinatörü Sinan Güzel’e konuşan Erkan Çelik, özel tele-röportajında“Seda Sayan’a kimse asla ve asla yuva yıkan kadın diyemez. Murat Güloğlu da bu eleştiriyi yıllardır yapan diğerleri de bel altı vuruyor. Murat Güloğlu kimdir, önce kendi geçmişine baksın” dedi ve günlerce konuşulacak şu şok açıklamalarda bulundu: 

“Beni eleştirenler beni geçmişimle eleştiriyor. Zaten delikanlı adam adam olan adam beni yaptığım şeyi eleştirir. Beni sevmiyor olabilirsin, sevmiyorsan sevmediğini dile getir. Ama bana bir kadın üzerinden yüklenme veya aslı olmayan bir geçmişimden dolayı bana yüklenme. Benim kızdığım taraf bunlar zaten.Seda Hanım'la yuva yıkan kadın ibaresi 5,5 yıldır var.5,5 yıldır bu kullanılıyor. Biz bunun ne kadar açıklamasını yaptıysak, aslı astarı olmayan şeyi ne kadar da dediysek insanlar nasıl anlamak istiyorlarsa, nasıl çevirmek istiyorlarsa kendi dillerinde çeviriyorlar, yapıştırıyorlar. Ayrıca yazmışlar yaşı 26. Ne 26'sı arkadaş ben hiç büyümüyor muyum? Ne alaka 26? 26 yaşında tezgahtar. Benim geçmişimdeki mesleğim tezgahtarlık değil. Tezgahtar da olsam, terzi de olsam ben bununla övünürüm mesleğimse eğer... Keşke bilseydim,keşke terzi olsadım... Sanki kötü meslekmiş gibi gösterip de,terziydi geldi bu oldu,tezgahtardı geldi bu oldu.. Terzi de insan, tezgahtar da insan. Benim babam 30 yıllık esnaf.Ben baba mesleği olan tekstil imalatında toptan satış yapıyorum.

“Benim geçmişimde asla utanılcak bir şey yok. Ama olayların 5 yıldır bu şekilde yansıması da doğru bir şey değil.”

“SEDA HANIM ŞU ANDA NİŞANLIM AMA YAKIN ZAMANDA DAHA CİDDİ DÜŞÜNÜYORUZ”

“Seda Hanım'ı nişanlım diye gösteririm. Yarın öbür gün ne olacağı belli olmaz. Biz bu olaya zaten ciddi bakıyoruz. Bu olayı saptırmanın bir anlamı yok bu saatte sonra.”

“HİÇ KİMSE SEDA SAYAN’I YUVA YIKAN KADIN DİYEREK HEDEF GÖSTEREMEZ!”

“Hiç kimse Seda Sayan'ı yuva yıkan kadın olarak hedef  gösteremez. Geçmiş benim hayatımdır. 10 tane de Seda Sayan olsa da bir insan geçmişinde mutluysa başka birini tercih etmez. Ama ben geçmişimle şu anki durumumu hiçbir zaman bağdaştırmıyorum. Yok yuva yıktı, yok hamile karısını bıraktı... Geçsinler bunları artık. Bu beni ilgilendiren bir şey. Benim zaten bitmiş bir evliliğim vardı. Kimse kimsenin yuvasını yıkmaz.”

“ADAM GİBİ BOŞANDIM, ÇOCUKLARIMA BAKIYORUM!ADAMLIK DEĞİLSE ONLARINKİ DEĞİL KARISININ KOYNUNDAN KALKIP DA BAŞKASININ KOYNUNA GİRENLER ONLARI KONUŞALIM”

“Benim zaten bitmiş bir evliliğim vardı.Boşanma sürecim devam ediyordu. Ben buradayım, buraya geldim. Ama Seda Hanım'la beraber olmak için gelmedim. Benim buraya gelmem tamamen iş amaçlı.

Benim için hamile kadını terk etti. Seda Sayan için yuva yıktı. Kimse kusura bakmasın elimde boşanma kağıdım var. Adam gibi boşandım, adam gibi de çocuklarıma sahip çıkıyorum. Öbür taraf düşünsün. Evliyken nerede, kiminle kırıştırıyorlarsa onlar düşünsün. Adamlık değilse onların yaptığı adamlık değil. Karısının koynundan başka kadının koynuna giren ya da kocasının koynundan başka adamın koynuna girenler... Bunları konuşalım bence!”

“MURAT GÜLOĞLU TEZGAHTAR DİYEREK BENİ AŞAĞILAMIŞ’ O KİM Kİ? KENDİ GEÇMİŞİNE BAKSIN!..”

"Murat Güloğlu'na davamı açacağım. Bundan sonra da babamın oğlu olsa dahi açacağım. Herkes kendi davasını açacak. Çünkü bu şekilde hedef gösterilmez. Ben adam gibi boşandım. Nafakamı da ödüyorum.

Murat Güloğlu hamile eşini bırakmış, 5 yıldır Seda Sayan ile birlikte diyor. Sanki hiç bilmiyormuş gibi Sözcü gazetesinden okuyup tekrar etmek, aşağılamak ve tezgahtarmış demek. Sen kimsin dön bir geçmişine bak."


FLAŞ FLAŞ: ERKAN ÇELİK'TEN ÇOK SERT AÇIKLAMA: "HER TÜRLÜ SALDIRI..." Haberimizi okumak için tıklayın.
Kaynak: Uçankuş

Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com