Bugun...
FERYAL GÜLMAN TASI TARAĞI TOPLAYIP GİTTİ!
Tarih: 28.11.2015 08:36
facebook-paylas

Çalkantılı aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen ünlü iş adamı Kemal Gülman'ın eski eşi Feryal Gülman, Şamdan Plus'a bir röportaj vererek yaşadıklarını anlattı.Yeni eviniz hayırlı olsun. Buraya yerleşmeye nasıl karar verdiniz?

Mart ayında annemi kaybettim. Onun kaybından sonra oğlumun da yurt dışında olması ve eşimle yaşadıklarım beni ev değiştirmeye itti. Ev değiştirmem gerektiğini, yeni bir enerjiye ihtiyacım olduğunu, aynı atmosferde kalmamamın iyi olacağını düşündüm. Hatıralar ve gözümün önünde hep aynı görüntüler vardı. Bu da beni yıprattı ve böyle bir değişime karar verdim.

Yeni bir ev ile hayatınızda yeni bir sayfa açtınız diyebilir miyiz?

Yeni bir hayat demeyeyim; ben hayatını öyle kolay değiştirecek tarzda bir insan değilim. Yaşam tarzım hiçbir şekilde değişmedi, her şeyim aynı aslında. Değişikliklere de çabuk alışan biri değilim.

Bu kararı vermek zor oldu mu?

Hayatımda yeniliklerle ilgili her kararı çok zor alırım ve çabuk adapte olamam. Durum böyle olunca evi değiştirirken tabii ki zorlandım.

İsteyerek verdiğiniz bir karar ama öyle mi?

Tabii ki. Oradaki negatif enerji artık beni çok yoruyordu. Güzel anılarım da vardı tabii... En önemlisi oğlum orada doğdu ve orada büyüdü. Neticede o evi kiraya verdim, o ev yine benim evim. Ev değişikliği zor olsa da böyle bir değişime hazırdım ve ben olmasını arzuladım.

Oğlunuz nasıl karşıladı bu süreci?

Oğlum zaten Amerika'da okuyor. Yaz ayında tatilde buradaydı. Kış tatili için yine gelecek ve bir ay kalacak. Oğlum artık büyüdü, 19 yaşına geldi. Ben kendimden önce ona bir düzen kurmaya çalıştım. Benim için en önemlisi, onun rahat ve mutlu olması.

Oğlunuz babası ile görüşmüyor değil mi?

Aslında bu konuda çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Oğluma; hem baba, hem anne sevgisi ve ilgisi göstermeye çalışıyorum.

Zor olmuyor mu?

Tabii ki. Boşanan anne-babalar keşke çocuklarından da boşanmasa... Bu gerçekten çok acıklı bir durum. Bir baba hayat boyu babadır ve bunu hiçbir zaman unutmamalıdır. Aynı şey anne için de geçerli. Boşanma konusunda çocuklar bir tercih yapmasa da, tercih yapmaya zorlanmaları gerçekten çok acıklı. Ben bunun örneğini etrafımda hiç görmedim. Örneğini görmediğim bir şeyi kendim yaşadım. Bu çok acı bir şey ama ben, bana bunu yaşatan insana acıyorum en çok.

Babası en son sizin oğlunuzu çok şımarttığınızı, maddi olarak her istediğini yaptığınızı söylüyordu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

İki sene öncesine kadar beraber yaşıyorduk, eğer şımartıldıysa beraber şımartmışızdır.

Yaşadıklarınız yüzünden rencide edildiğinizi hissediyor musunuz?

Duygusal anlamda hissediyorum ama hakikaten bazı şeylerin üstünden atlamayı da öğrendim. Çok da fazla içime atarsam daha çok kırılıyorum, inciniyorum. Bazen hop diye atlamak daha iyi oluyor. Ben de doğrularımı biliyorum, yanlış bir şey yapmadığımı da biliyorum. İnsan doğru yolda olduğuna inandığı müddetçe, kendisine güveni varsa bir iç huzuru oluyor. Bende de Allah'a şükür iç huzur var, vicdan var. İç huzurum olduğu için o bana rahatlık veriyor.

Güçlü hissediyor musunuz kendinizi?

Güçlüyüm, evet. Allah veriyor tabii o gücü. Güçlüyüm çok şükür.

Hayal kırıklıklarınız var mı?

Hayal kırıklıklarım var tabii ki, zaten o yüzden bu sürece girdim.


FERYAL VE KEMAL GÜLMAN ÇİFTİNİN BİTMEYEN MİRAS KAVGASI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SOSYETE HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com