Bugun...
FİNAL KARARI ALAN KALBİMDEKİ DENİZ'İN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?
Tarih: 10.03.2018 17:00  Güncelleme: 10.03.2018 21:50
facebook-paylas

FOX TV ekranlarında ‘Zehra’ dizisinin yayın hayatına başlamasıyla birlikte pazartesi gününe alınan Kalbimdeki Deniz, kendisine rakip olan dizilerin karşısında istediği sonucu elde edemedi. Kısa bir süre önce final yapacağını açıklayan ‘Kalbimdeki Deniz’ isimli dizinin 12 Mart Pazartesi günü yayınlanacak final bölümünde neler yaşanacak?

Final kararı alan Kalbimdeki Deniz?in son bölümünde neler yaşanacak?

‘KALBİMDEKİ DENİZ’İN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Yusuf, içine kapanır. Kimseyle görüşmek istemeyen Yusuf’un bu hali, başta babası Mirat olmak üzere tüm ev halkını üzer. Ece ise Yusuf’a kendisini affettirmenin bir yolunu bulmak ister. Bunun için eve dönmeye karar verir. Ancak Yusuf’a ulaşmak düşündüğü kadar olmayacaktır. Yusuf , Raşel’den gelen itiraf mesajlarıyla yeniden hayata tutunsa da Ece ile ilişkisinde bir yol ayrımına gelmiş olacaktır.

OZAN ORTADAN KAYBOLUYOR

Mirat ise bir yandan oğluyla ilgilenirken diğer yandan da Deniz’le evlilik için hazırlıklara başlamak niyetindedir. Ancak Deniz, Yusuf düzelmeden bunu yapmak istemez. Diğer yandan Alihan, çiftlikte sürekli gözü önünde olan Deniz ve Mirat birlikteliğinden rahatsız olur. Özellikle Mirat’ın çocuklarıyla kurduğu yakınlığa katlanamaz. Bu yüzden Mirat’ın Ozan için hazırladığı sürpriz partiyi bozacak başka bir parti organize eder. Ancak parti sırasında Ozan’ın ortadan kaybolması herkesi şaşkına çevirecektir.


ŞÜKRAN OVALI: DOĞMAMIŞ BEBEĞİME BEDDUA EDEN VİDANSIZLAR... Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com